Jau šį, šeštadienio, vakarą muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvių laukia itin įtempta kova, nulemsianti, kurie dalyviai pateks į šou finalą. Šį kartą net trys balsingiausieji susikaus žiūrovų širdis užkariavusio projekto pusfinalyje. Tarp jų – savo pergale neabejojanti skaistuolė Dovilė ir linksmasis Nerijus, o trečiasis dalyvis paaiškės tiesioginės transliacijos metu. Po kovos su projektu atsisveikinti turės net du dalyviai, kurie neteks galimybės kovoti dėl nugalėtojo vardo ir pagrindinio prizo – 10 tūkstančių eurų.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_1 (Small)

 

Šį vakarą televizijos žiūrovai stebės kol kas pačią lemtingiausią „Aš – superhitas“ kovą, kurioje – net trijų dalyvių akistata. Kaip visuomet, tik žiūrovų balsai nulems, kuris dalyvis turės šansą pasilikti projekte.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_2 (Small)

 

Pirmoji ant karštosios kėdės pasiųsta viena šou lyderių laikoma skaistuolė Dovilė smerkė tokį kitų dalyvių sprendimą. „O ką jie daugiau sodins, jei ne Dovilę. Ji visiems neįtinka, ji gerai dainuoja ir yra stipri konkurentė, ji čia jau du mėnesius nepritampa prie visų. Patogiausia išmesti ją“,  apie save kaip visuomet trečiuoju asmeniu sakė Dovilė.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_3 (Small)

 

Tačiau pasiduoti išvaizdi mergina nežada, atvirai tikina – darys viską, kad nugalėtų šią kovą: „Laimėsiu pusfinalį, o po to  ir finalą“. Tiesa, tokie Dovilės žodžiai jos bendražygius akivaizdžiai tik dar labiau erzina.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_4 (Small)

 

Realybės šou „Aš – superhitas“ pusfinalyje taip pat kovos humoro jausmo nestokojantis Nerijus, kuris projektui artėjant į pabaigą kaip reikiant susigadino savo įvaizdį. Pokštai ir išdaigos savo mylimajai baigėsi rietenomis, po kurių Elvina net išsikraustė į kitą lovą, o ryte mergina pareiškė – jiems nepakeliui ir viskas tarp jų jau baigta.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_5 (Small)

 

„Su Nerijumi nesijaučiu moterimi, jis mane žemina, nejaučia pagarbos“,  sakė susijaudinusi Elvina. Panašu, kad tokie nepastovūs poros santykiai taps dar vienu tiesioginėje transliacijoje aptarinėjamu ir analizuojamu projekto įvykiu.

 

Nuotr. Ruslano Kondratjevo_6 (Small)

 

Kol kas užtikrintai ir ramiai gali jaustis tik vienas dalyvis – daugiausiai kitų dalyvių simpatijų surinkęs ir vietą finale užsitikrinęs Silvestras. „Iki šiol negaliu patikėti, kad viskas. Maniau, išbūsiu čia tris savaites, o dabar…“,  drebančiu balsu sako vaikinas. Paklaustas, kur išleistų laimėtus pinigus, Silvestras tikino visą sumą paskirsiantis muzikinei veiklai.

 

Nors iki pergalės – tik vienas žingsnis, Silvestro dar laukia ir nemenkas draugystės išbandymas. Šįvakar jam teks nuspręsti, kuri iš jo geriausių projekto draugių – Valda ar Elvina – turės sėstis ant trečiosios karštosios pusfinalio kėdės.

 

„Esu minkštablauzdis ir dėl to labai parinuosi. Abi jos  mano draugės, labai bijau, kad ta, kurią pasodinsiu, ant manęs supyks“,  sakė vaikinas. Savo verdiktą jis paskelbs tik tiesioginės transliacijos metu.

 

Televizijos žiūrovus linksmins ne tik pasirodymus paruošę dalyviai, bet ir netikėta komisijos narė – „Eurovizijos“ gerbėjus nustebinusi ekstavagantiškoji ir neprognozuojama Lolita Zero. Pasak projekto kūrėjų, Lolita ne tik vertins dalyvių pasirodymus, bet ir yra paruošusi ypatingų staigmenų.

 

Kaip savo santykius aiškinsis tiesioginiame eteryje susikausiantys dalyviai? Kas pateks į realybės šou finalą ir kovos dėl nugalėtojo vardo? Visi atsakymai – jau šįvakar 19.30 val. tiesioginėje realybės šou „Aš – superhitas“ išlikimo kovoje per TV3!

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš – superhitas“ dalyviai ir toliau kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, dalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV6, o šeštadieniais 19.30 val. per TV3!