Šį sekmadienį LNK laidoje „Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis“ Liutauro Čepracko komandoje susitiks kaip niekad kontrastinga pora – plepioji Donalda Meiželytė ir santūrusis žinių vedėjas Rolandas Vilkončius. Pastarasis, tiesa, leido sau kardinaliai pakeisti žaidimo taisykles, ir užuot pats priėmęs kulinarinį iššūkį, metė jį Liutaurui Čeprackui.

 

Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis

 

„Aš šiandien gaminsiu krembriulė – tokį patį krembriulė darau jau kokius trečius metus iš eilės, o išragavęs esu ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos krembriulė“, – užtikrintai kalbėjo R. Vilkončius, nė neišklausęs, kokį receptą jam būtų siūlęs laidos šeimininkas. Maža to, kad atsisakė klausyti garsiojo šefo L. Čepracko patarimų, R. Vilkončius į laidą net atsinešė savo paties ingredientus.

 

Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis

 

Kol R. Vilkončius užtikrintai ir preciziškai gamino desertą, Donalda profesionalioje L. Čepracko virtuvėje pirmiausiai stengėsi gerai praleisti laiką. „Tai aišku, Rolandas yra tiek teigiamas personažas, kad jau kartais net neįdomu. Kai tik pradeda apie tą savo krembriulė, ir užsiveda su savo istorijomis, oi oi. Aš tingėčiau būti tokia rimta“, – komandos partnerį per dantį traukė Donalda.

Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis

 

Vis dėlto perdėtas pasitikėjimas savimi R. Vilkončiui atsirūgo – nepratęs prie profesionalios technikos, jis nesugebėjo nustatyti teisingų orkaitės parametrų. „Neįvertinau profesionalios orkaitės galimybių, bet kadangi pats norėjau rizikuoti, tai ir buvo mano klaida. Turbūt visgi reikėjo palaukti Liutauro“, – pamatęs savo darbo rezultatą apgailestavo LNK žinių veidas.

 

Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis

 

Nesėkmės atveju R. Vilkončius galėjo nuvilti išties ypatingą laidos komisiją. Šį sekmadienį laidos „Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis“ patiekalų ragaus televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė, kompozitorius Artūras Novikas bei Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė. Kartu patiekalus ragaus, tačiau jų nevertins, ir Donaldos dukra Juta Svilaitė – kulinarijos mokslų pirmakursė. Ar R. Vilkončiaus pasitikėjimas savimi nepasmerks jo ir Donaldos komandos pražūčiai? Puikūs receptai, kulinariniai patarimai ir pokalbiai virtuvėje – jau šį sekmadienį  17 val. per LNK.