Šiuolaikinėje visuomenėje seksas be įsipareigojimas vertinamas kaip normalus dalykas. Nebegalima sakyti, kad tokie santykiai labiau patinka vyrams. Šiandien lygybė ir visur, todėl ir moterys, neturinčioms rimtų santykių, gal norėti tik sekso. Kartais moterims ir vyrams seksas be įsipareigojimų padeda patikrinti potencialų partnerį ir suprasti, ar norėtų su juo kurti bendrą ateitį. Moterys sutinka mylėtis be įsipareigojimo ir dėl dar vienos įdomios priežasties: jos yra įsitikinusios, kad jei permiegos su vyru, bus lengviau jį išlaikyti.

 

seksas

Tačiau nors seksas be įsipareigojimų šiandien jau nieko nebestebina, tačiau giliai įsišaknijusios neigiamos nuostatos apie tai, neleidžia žmonėms visiškai atsipalaiduoti ir visiškai mėgautis procesu. Taip moterys, kurioms vaikystėje buvo kalama į galvą, kad reikia saugoti savo garbę, atsiduria dviprasmiškoje situacijoje: viena vertus, miegoti su vyru per pirmą pasimatymą yra blogo tono ženklas. Kita vertus, taip elgiasi daug šiuolaikinių moterų ir nedaro dėlto didelės problemos.

 

Vyrai taip pat yra susipainioję jausmuose. Viena vertus, jie tikrai labai nori, kad moterys iš karto sutiktų eiti su jais į lovą. Kita vertus, jiems sunku atsikratyti įsitikinimo, kad jei moteris sutinka iš karto, tai ji yra lengvai prieinama ir „duoda visiems“. Taigi, tokių moterų neva negalima rimtai vertinti.

 

Pirmasis tikslas vyro galvoje yra nusitempti moterį į lovą. Tuo metu jis tikrai nekuria ateities planų su šia moterimi. Tačiau kartais po sekso atsiranda švelnūs jausmai ir, jei moteris pajunta tą patį ir neprieštarauja, santykiai ilgainiui gali tapti rimti ir nuolatiniai. Tačiau jeigu pradedami rimti santykiai nuo sekso, nors vyras nepakeitė įsitikinimo, kad seksas įvyko per greitai, tokie santykiai bus pasmerkti. Tokie santykiai bus kupini nepasitikėjimo vienas kitu, pavydo, gali net iširti.

 

Moterims joki būdu nereikėtų sakyti vyrams, kad nieko daugiau iš jų nenori, tik sekso. Jeigu ji tai ištars balsu, tai vyrui nekils abejonių, kad prieš jį stovinti dailiosios lyties atstovė – „naktinė plaštakė“ arba laisvo elgesio moteris. Kad gali būti kitaip, vyrai nesupranta.

 

Jeigu moteris tikrai nori vyro vienai nakčiai, gali pasistengti jį suvilioti, tik reikėtų vengti vulgarumo. Sugundyti padeda moteriškos gudrybės: žvilgsniai, šypsenos, atsidusimai ir pan. Reikėtų sukurti tokią situaciją, kad vyras pats užsinorėtų praleisti naktį būtent su šia moterimi ir imtųsi veiksmų.

 

Vyrai, ieškantys trumpalaikių santykių arba vienos nakties nuotykių, dažniausiai sako: „Aš esu vedęs“, „Neieškau rimtų santykių“, „Esu komandiruotėje“ ir pan. Bet kokiu atveju jis siekia pabrėžti tai, kad tai bus lengvi santykiai, kad moteris žinotų iš anksto ir netektų skaudžiai nusivilti.

 

Tokiais žodžiais vyras įspėja moterį ir jaučiasi ramus. Jeigu moteris sutinka, jie netrukus pasimylės ir po to eis savais keliais. Tačiau moterys dažnai galvoja, kad yra pasiruošusios vienos nakties nuotykiui, bet vis tiek slapta viliasi, kad iš to kas nors gali išeiti. Iš karto po sekso jos užduoda vyrams netinkamus klausimus: „Ar man paskambinsi?“, „Kada vėl pasimatysime?“ ir pan. Jeigu vyras nesuinteresuotas tęsti santykių, jis atsakys, kad nieko nežadėjo ir pasistengs kuo greičiau pabėgti.

 

Tačiau jeigu vyrui moteris patinka, jis gali tęsti romaną. Tačiau čia ir baigiasi santykiai be įsipareigojimų. Kuo labiau prisiriši prie kito žmogaus, tuo labiau jautiesi jam įsipareigojęs. Natūralu, kad pradeda kilti konfliktų, jei viena pusė tikisi visai ne to, negu siūlo kita. Taigi, jie arba nutraukia santykius arba pereina į kitą santykių lygmenį. Po to, praėjus daug laiko, smagu būna prisiminti, kad jų santykiai prasidėjo kaip vienos nakties nuotykis ir štai, kas iš to gavosi!