Yra dalykų, kuriuos vieni dievina, kiti nekenčia. Pavyzdžiui, vieniems ikrai yra skaniausias pasaulyje delikatesas, kitiems – kažkoks nesusipratimas. Tas pats ir dėl vienos nakties nuotykių: kas vienam atrodo normalu, kitam – kone nusikaltimas. Vienos nakties nuotykiai – tai moralės klausimas, apie kurį galima diskutuoti metų metus, tačiau vis tiek bus tokių, kurie be sąžinės graužaties grius į nepažįstamojo ar nepažįstamosios lovą ir tokių, kurie tokį lengvabūdišką elgesį smerks…

 

Jeigu moralinė dilema nekamuoja, į tokius nuotykius leistis galima, tačiau reikia nepamiršti atsargumo priemonių, nusistatyti taisyklių, kada ir su kuo galima leistis į nuotykius, o kada geriau susilaikyti.

 

Vienos nakties nuotykiai kartais vienišiems žmonėms atrodo geriausia išeitis. Seksas jiems – būdas bent trumpam pasijusti reikalingiems, geidžiamiems, patirti malonumą. Tačiau malonumas ilgai netrunka, dažniausiai grįžus namo vienatvės jausmas dar labiau sustiprėja.

 

Kartais vienos nakties seksas tampa keršto įrankiu. Įpykęs ir įžeistas asmuo gali permiegoti su geriausiu buvusio partnerio draugu ar drauge, norėdamas įskaudinti buvusį partnerį. Tačiau koks seksas gali būti iš pykčio, su žmogumi, kuris visai nejaudina? Tokie nuotykiai labiausiai nuvilia tą, kuris nori atkeršyti.

 

Tikriausiai visiems gyvenime būna periodų, kai labiau norisi rizikuoti, tačiau tokia rizika gali per brangiai kainuoti. Dažnas pamiršta, kad viena lengvabūdiška naktis, ypač apsvaigus nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, gali baigtis neplanuotu nėštumu, lytiškai plintančiomis ligomis ar psichologinėmis problemomis.

 

Vienos nakties nuotykiais neturėtų mėgautis tie, kurie tokiu elgesiu bando kažką įrodyti sau, buvusiam partneriui ar kitiems žmonėms. Tai reiškia, kad mylimasi net ne dėl spontaniškos aistros, o dėl kitų priežasčių.

 

Ką daryti, kad vienos nakties nuotykiai nenuviltų? Auksinė taisyklė – jokių lūkesčių, jokių nusivylimų. Tokių santykių reikėtų vengti, jeigu į juos neišeina žvelgti lengvabūdiškai. Kita vertus, jie gali palikti neišdildomų įspūdžių apie vieną nepakartojamą naktį…