Sekso prekės – puikus būdas paįvairinti gyvenimą miegamajame. Deja, bet renkantis jas gali kilti daugiau klausimų, nei turima atsakymų, todėl tenka kliautis specialistų patarimais. XXI-ame amžiuje sekso prekes jau galima taip pat patogiai įsigyti internetu, o bene geriausia vieta tam daryti – internetinė parduotuvė b-a.eu . Šiame straipsnyje pateiksime jums keletą naudingų patarimų, kaip gi išsirinkti sekso prekes, kad visos jūsų fantazijos būtų išpildytos!

 

nuotrauka

Nuspręskite, ko ieškote

 

Yra tikrai didelis sekso žaislų pasirinkimas, dėl to – neabejokite. Visų fantazijų, poreikių ir tipų žmonėms atsiras kažkas, kas padės geriau jaustis lovoje arba įgyvendinti slaptą fantaziją. Kad būtų paprasčiau išsirinkti, rekomenduojame žaislus skirstyti į tris kategorijas:

 
  • Žaislai vyrams
  • Žaislai moterims
  • Žaislai poroms
 

Vyrams skirtų žaislų yra tikrai nemažai. Tai gali būti masturbatoriai (fleshlight), sekso lėlės, prostatos masažuokliai, lubrikantai. Moterų žaislų kategorijoje visad figūruoja vibratoriai, dildo, falo imitatoriai, tačiau neretai moterys renkasi ir vaginos kamuoliukus, analinius žaisliukus, Rabbit vibratorius, tas pačias sekso lėles ir dar daugybę įvairiausių žaisliukų. Na, o poroms skirti žaislai bene visad yra komplektuose arba pasižymi išmaniosiomis funkcijomis. Jie skirti padėti abiem partneriams jausti malonumą vienu metu. Nesvarbu ar jie yra nutolę vienas nuo kito kelis šimtus kilometrų ar intymiomis akimirkomis mėgaujasi ant tos pačios lovos.

 

Turite nuspręsti ar ieškote žaislo savo malonumams, ar norite jį nupirkti antrajai pusei, ar ieškote kažko jums abiem. Tada paieška pasidarys daug paprastesnė.

 

Susipažinkite su priežiūra

 

Visus sekso žaislus reikia prižiūrėti. Kadangi beveik visi, be išimties yra skirti daugkartiniam naudojimui, bus tam tikrų higienos bei priežiūros taisyklių, kuriomis turėsite vadovautis. Vibratorius, falo imitatorius, masturbatorius ir daugumą kitų žaislų teks reguliariai valyti specialiomis priemonėmis. Jei to nedarysite, rizikuojate odos arba jautrių kūno audinių pažeidimu. Jautresnės odos savininkams rekomenduojama rinktis kuo neutralesnius valiklius, kad naudojimo malonumui netrukdytų pajautrėjusi oda arba sudirgintos erogeninės zonos.

 

Kaip valyti ir prižiūrėti? Tai jau priklausys nuo to, kokį žaislą pasirinksite. Turėkite omenyje, kad silikoninių žaislų negalima valyti silikoninio pagrindo geliais ir valikliais, reikia vandens pagrindo priemonės. Tačiau pastaroji netiks prie elektrinių žaisliukų. Prieš pirkdami būtinai perskaitykite instrukcijas ir pasitarkite su specialistais.

 

Ar jūs pradedantieji?

 

Šis klausimas taip pat padės adekvačiau rinktis žaisliukus. Pradedantiesiems ir nepažįstantiems savo poreikių ir/ar kūno visad patariama per daug neišlaidauti ir žaisliukus rinktis šiek tiek atidžiau. Jeigu tai dildo arba kamuoliukai – rinkitės trumpesnį arba mažesnį variantą. Visada galėsite „atsinaujinti“, jeigu poreikiai arba malonumai to pareikalaus.

 

Nepersitempkite ir negalvokite, kad viskas čia bus labai paprasta. Reikia laiko priprasti, ypač kada kalbame apie tam tikrų kategorijų žaisliukus (kamuoliukai, analiniai vibratoriai…), todėl, jei neskubėsite bei būsite atsargūs – rezultatas tai parodys.

 

Pirkite internetu

 

Internete sekso prekes galite apžiūrėti iš toli, arti bei paskaityti jų aprašus. Siuntimas greitas, diskretiškas ir patogus, o ir kainos bene visad – patrauklios. Pirkdami sekso prekes internetu galėsite paskaityti atsiliepimus, įvertinti ar būtent tai yra jums skirtas žaislas bei pasitarti su specialistais, jeigu iškils klausimų. Bene visad pakuotės siunčiamos saugiai ir slaptai, kad pašalinės akys nepamatytų, ką gi užsisakėte ir tai galėtų likti privatu ir slapta.