Šio vakaro „KK2 penktadienio“ laidoje Roberta ir Ramūnas Šimukauskai atskleis pikantiškas savo draugystes detales. Robertos teigimu,  santykių pradžioje porai tekdavo slapstytis nuo kolegų.

 

Ramūnas Šimukauskas

„Neslėpsiu, nesiviešinome ir slapstėmės, nes nenorėjome, kad čia visi žinotų, kad mes pora. Mes patys tik buvome pradėję draugauti. Ypač nuo kolegų daugiau slapstėmės, nes jie buvo tokie gandų nešiotojai, mėgsta pasišnibždėti“, – 19 val. 30 min. LNK laidoje šį penktadienio vakarą pasakos R. Šimukauskienė.

 

Tiek Ramūnas, tiek Roberta dirba teatre. Roberta sakys, kad ji visuomet žino, kur yra vyras ir kada jis turi grįžti.

 

„Didžiąją dalį Ramūno gastrolių aš organizuoju, todėl aš visada žinau, kur išėjo, su kokiomis aktorėmis išvažiavo ir kada grįš“, – kalbės Ramūno žmona.

 

Aktorius juokavo, kad dirbant viename teatre su žmona galima tuo ir pasinaudoti: „Kai būna vaidinimai nuo pirmadienio iki penktadienio, tada aš jau į žmoną kreipiuosi oficialiai, kaip į vadybininkę, paprašau, kad kitą mėnesį bent šiek tiek išeiginių padarytų, juk norisi ir su žmona pabūti“.

 

Roberta ir Ramūnas susituokė po metų draugystės. Pora sako, kad vedybos įvyko be jokių piršlybų.

 

„Draugystė mūsų prasidėjo ir po metų įvyko vestuvės. Aš manau, kad tai yra labai greitai“, – kalbėjo R. Šimukauskas.

 

Vyro teigimu, bendraujant su žmonos tėvais būtina atsakingai pasakyti vieną dalyką: „Vienas ir paprastas dalykas, ką iš tikrųjų turi atsakingai pasakyti savo būsimos žmonos tėvams, tai kad padarysi ją laiminga. O aš tą ir pasakiau“.

 

Dabar Ramūnas su uošviais sutaria puikiai. „Taip, mes sutariame puikiai, ir „kotlečiukai“ labai skanūs uošvienės, ir balandėliai, ir visokie kitokie patiekalai. O aš suprantu, kad uošvienė parodo savo meilę žentui per patiekalus“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos R. Šimukauskas.