Bekontakčiai atsiskaitymai šiandien tiesiog karaliauja. Per gana trumpą laiką mes visi įpratome vietoj grynųjų pinigų su savimi turėti kredito kortelę. Tad visai nenuostabu, jog įvairūs verslai vis dažniau prisitaiko prie naujų mūsų įpročių ir savo prekybos vietose diegia modernius atsiskaitymo sprendimus. Tad šįkart LNK laidoje „Sėkmė tavo rankose“ svečiuosis dar visai jauno, karantino metu įkurto ir jau sėkmingai besiplečiančio barbekiu patiekalų gamybos verslo savininkas Mindaugas Jokšas.

 

3_800x450

Laidos metu herojus papasakos, kad jo kelionė iki svajonių darbo buvo vingiuota ir ilga. Vyras 15 metų atidavė tarptautinėms įmonėms, tačiau visada jautė, jog negalėjo iki galo realizuoti savęs. Tik laisvalaikiu Mindaugas sugrįždavo prie artimiausio širdžiai pomėgio ir užsiimdavo patinkančia veikla – mėsos gamyba. Tačiau pasaulį netikėtai užklupus COVID-19 pandemijai, Mindaugas  galiausiai pasiryžo stabdyti visus darbus ir nepabūgęs nežinomybės, nėrė į nuosavo verslo kūrimo nuotykį. Savarankiška veikla prasidėjo nuo mažų žingsnių – vyras nusipirko pirmąją rūkyklą, savo gaminius pirmiausia siūlė draugams, o vėliau jau viskas tarsi vystėsi savaime: augo klientų ratas, produkcija susidomėjo ir restoranai.

 

Unikalų, nišinius produktus vartotojams siūlantį Mindaugo verslą padeda vystyti visa jo šeima. Verslininkas džiaugsis, kad jam pavyko sukurti visiškai išskirtinius produktus – pagamintus nenaudojant chemijos, nitritinės druskos, skonio ir aromato stipriklių, dažiklių. Be to, jie gardinami paties Mindaugo gaminamu unikaliu prieskonių mišiniu ir pasitelkiant savitą gamybos technologiją. Laidos vedėją Audrių Bružą sužavės ir tai, jog Mindaugas ne tik gamina, tačiau ir išvežioja savo produkciją vartotojams pats. Verslininkas bus atviras – šiandien klientams siūlomi atsiskaitymo metodai yra dar viena itin svarbi sėkmingo verslo sudedamoji dalis, todėl pristatydamas savo produkciją pirkėjams į namus, jis suteikia galimybę ne tik atsiskaityti grynaisiais ar pavedimu. Mindaugas vienas pirmųjų Lietuvoje išbandė ir savo klientams pasiūlė inovatyvią atsiskaitymo už prekes galimybę.

 

Apie Lietuvoje dar tik įsitvirtinančią inovaciją – phone POS programėlę, kuri leidžia atsiskaitymus bekontaktėmis kortelėmis tiesiog priimti savo telefonu, laidoje papasakos ir šios inovacijos pradininkai. „Citadele“ banko Baltijos šalių lėšų valdymo ir prekybos finansavimo tarnybos vadovas Romas Čereška taip pat pasidalys įžvalgomis apie tai, kokios atsiskaitymų tendencijos ir pokyčiai pastaruoju metu dominuoja Lietuvoje bei kodėl vartotojai vis rečiau nori atsiskaityti grynaisiais pinigais.

 

Specialistų komentarus apie sprendimus smulkiajam verslui ir laidos herojaus Mindaugo šeimos verslo subtilybes bei sėkmės formules žiūrėkite jau šį šeštadienį 9 val. laidoje „Sėkmė tavo rankose“ per LNK televiziją.