Žiūrimiausios televizijos TV3 projekto „Didysis magijos šou“ vedėja Vaida Skaisgirė kiekvieną šeštadienį žiūrovus stebina originaliais įvaizdžiais. Moters išvaizda rūpinasi stilistas Joringis Šatas. Laidos vedėja sako „taip“ ir žemę šluojančioms suknelėms, ir odiniams drabužiams. Šį kartą V. Skaisgirė prie įspūdingos suknelės priderino… odinį cilindrą.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_PRO

 

Dažnai V. Skaisgirę puošianti dizainerė Eva Mankus ir šį kartą Vaidai parinko išskirtinį apdarą – efektingą, nevienodo ilgio, sodriai mėlynos spalvos suknelę. Prie suknelės buvo priderinti prabangūs Natalijos Martinavičienės kurti auskarai.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_PRO

 

Nors scenoje Vaida akį traukė elegantišku įvaizdžiu, laidos filmavimui įsibėgėjus ant moters galvos atsirado… odinis cilindras.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_PRO

 

Tiesa, tai tebuvo pokštas. Odinis cilindras priklauso vienam iš projekte dalyvaujančių magų – latviui Juriui Gavrilovui. Scenoje kalbindama dalyvį, Vaida netikėtai sumanė patikrinti, ar mago vizitine kortele tapusiame odiniame cilindre neslypi atsakymas, kaip atliekami jo triukai. Patikrinusi cilindrą, Vaida netrukus jį ir pasimatavo.

 

TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_FOTO_PRO

 

Ar stilistas J. Šatas ir rūbų kūrėja turėjo pastabų Vaidai dėl jos pasirinkto galvos apdangalo? Kol kas tai lieka paslaptyje.

 

Įspūdingi magiški iliuzionistų pasirodymai TV3 žiūrovų laukia jau šį šeštadienį 19.30 val. projekte „Didysis magijos šou“.

 

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!