Penktadienio vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ – išskirtinis reperio Vytauto Medinecko- Ironvyto pasakojimas apie savo vaikystę, kuri, anot vyro, nebuvo pavyzdinė. Muzikantas laidoje sakys, kad jam teko užaugti Vilniaus rajone, kurio kiemuose buvo skiepijamos ne pačios geriausios idėjos.

 

ironvytas1 (Small)

 

„Kai augi kieme tarp vaikų iš sunkių šeimų, tai natūralu, kad vertybės būdavo skiepijamos kiek kitokios. Ir kai grįžti į namus ir tau viskas pateikiama gražiai, tuomet galvodavau, kokias čia nesąmones mama kalba, o lauke juk „pacanai“ yra ir viskas labai faina. Ir taip pradedi išeidinėti iš kelio“, – 19 val. 30 min. laidoje „KK2 Penktadienis“ pasakos V. Medineckas.

 

nainys_pilvelyte (Small)

 

Reperis neslėps, kad mokykloje nebuvo pats pavyzdingiausias moksleivis, tačiau pripažins paskutiniais metais mokykloje supratęs, jog mokslas ir išsilavinimas – būtinas.

 

„Mokykloje sekėsi tikrai prastai ir ilgą laiką nepasakojau niekam apie dvi pažymių knygeles. Bet dabar žinau, kad yra elektroninis dienynas, todėl mano pavyzdžiu moksleiviai jau nepaseks. Anksčiau nusipirkdavau antrą pažymių knygelę ir taip trejus metus iš eilės mamai rodžiau kitus pažymius. Tačiau 11 ir 12 klasėje supratau, kad reikia mokytis. Po mokyklos įstojau į reklamos vadybą, vėliau mokiausi Mykolo Romerio universitete“, – laidoje kalbės Ironvytas.

 

Laidoje Vytautas pasakos ir apie savo pažintį su alkoholiu.

 

„Aš vartojau alkoholį nuo 13 metų. Anksčiau buvo labai paprasta jo įsigyti. Bet dabar nevartoju alkoholio jau 8 metus ir rekomenduoju niekam jo nevartoti“, – pasakos V. Medineckas.

 

Vyras kalbės, kad viskas pasikeitė tuomet, kai jis pamatė, kad gyvenimas „rajone“ neturi jokios ateities ir perspektyvos.

 

„Taip, mano viena iš svajonių buvo tai, kad kai būsiu pilnametis, tai eisiu su cigarete ir alumi ir visi galvos, kad šitas tai jau kietas. Bet vėliau supranti, kad tai niekur nenuveda. Aš pamačiau, kad mano vyresni draugai, kuriems tuo metu jau buvo po 20 metų, sėdi dar vis tame pačiame devynaukščio rūsyje arba laiptinėje ir tai yra visas „fainumas“, – laidoje kalbės Ironvytas.

 

Laidoje taip pat dalyvaus ir apie gyvenimo permainas pasakos radistas Jonas Nainys, Aistė Pilvelytė ir kiti žinomi žmonės.