Žinoma operos solistų pora Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius savo balsais linksmina, o kartais ir gąsdina ne tik savo dukrą Barborą, bet ir kaimynus. Vis dėlto laidoje „Gero vakaro šou“ paaiškės, kad ypatingus balsus kuo puikiausiai galima panaudoti išskirtiniam telefono skambučiui sukurti.

 

3 (Small)

 

„Kadangi esat klasikos profesionalė, mes norim paprašyti tokio dalyko: yra tokie laikai, kad mes norim turėti originalų telefono skambutį“, – pageidavimų koncertą pradėjo Mindaugas Stasiulis. Kristinai Zmailaitei teko ne tik įdainuoti žadintuvą vaikui, bet ir pikto boso ir anytos skambučio melodijas.

 

5 (Small)

 

Paklausta, ar dažnai dainininkų pora repetuoja namie, Kristina buvo atvira: „Skamba namai. Buvo tokia situacija – Edmundas pjauna žolę ir dainuoja. Ir galvoja, kad niekas negirdi. Ta žoliapjovė burzgia, pačiam atrodo, kad niekas negirdi. O kaimynai laimingi!“ – pasakoja Kristina.

 

7 (Small)

 

Vis dėlto panašu, kad dukra ne visada laiminga girdėdama tėvus dainuojančius. Atsakinėdama į laidos vedėjų klausimus Barbora buvo atvira: „Mane visos dainos užknisa, bet man jos visos gražios. Mama tiesiog dainuoja operą ir man, kaip pasakyt… nenoriu operos įžeisti, bet man ta opera kaip žviegimas, klykimas. Jinai kartais, kai paspaudžia kokią natą, tai jau žinau, kas bus – užsikemšu ausis arba užsidedu ausines ir klausau savo popsą“, – pasakojo Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus dukra Barbora. „Kažkas turėjo pasakyti tiesą“, – juokavo TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai.

 

9 (Small)

 

Ar pažįsta kristina Zmailaitė su dukterį ir ar žino, kas jai patinka? Dėl kokios priežasties dukra vis dar baisiai pyksta ant savo mamos? Taip pat TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ dalyvaus Martynas Levickis, kuriam laidos vedėjai parengė kalėdinę užduotį – iš klausos pagroti žinomiausias kalėdines dainas. Kaip seksis Martynui, pamatysite jau šį vakarą per TV3.

 

12 (Small)

 

Informacinė ir pramoginė laida  „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!