Visa Lietuva puikiai pažįsta atlikėją Giuliją ir jos dukrą Moniką, mažą mergaitę, kažkada koncertavusią su mama, o šiandien gyvenančią Niujorke ir savo operiniu balsu puošiančią didžiųjų teatrų scenas bei atliekančią pačius sudėtingiausius kūrinius. Tiesa, dabar teatrai uždaryti, o Monika su savo amerikiečių kilmės vyru karantinuojasi Lietuvoje ir tuo be galo džiaugiasi. Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – išskirtinis interviu su Monika Falcon – ne tik apie operos solistės karjerą, bet ir santuoką, apie kurią Monika kalba itin paslaptingai, o savo vyro gerbėjams nepristato. Vis dėl to šį kartą Monika bus itin atvira.

 

Monika_Falcon_Bus_visko

 

Mažai kas žino, tačiau norėdamas pavergti Monikos širdį, vyras net kelis mėnesius dėl jos įnirtingai kovojo. „Jis man kiekvieną mielą dieną tris mėnesius siųsdavo jo įdainuotą ir įgrotą meilės dainą iš senovinių filmų, iš Sinatros repertuaro. Kiekvieną dieną siųsdavo gėles. Jis tuo metu Brazilijoje dainavo, buvo didelis laiko skirtumas, tačiau visuose mano spektakliuose kasdien būdavo gėlių. Taip kovojo už mano širdį. Man buvo pirmoji gyvenime patirtis, kad taip vyras stengtųsi”, – pasakos Monika Falcon.

 

Monika_Falcon_Bus_visko2

 

Monika atvirai papasakos ir savo kelią operos solistės link bei prisimins labiausiai šokiravusį mokymo būdą. „Aš turėjau vieną pamoką su vienu itin žymiu mokytoju Niujorke. Nuėjau pas jį, o jis pradėjo mane smaugti tikrąja to žodžio prasme, smaugti, spausti čia. Man buvo šokas. Niekur nesu to patyrusi. Pasirodo, tokia jo sistema – pajusti kiekvieną pojūtį. Prieš mane buvo dar vienas mokinys, jis išėjo iš tos pamokos apsiverkęs”.

 

Monika_Falcon_Bus_visko3

 

Atvirai moteris papasakos ir apie užkulisius, kuriuose itin arši konkurencija net ant scenos. „Dažniausiai kolegos stengiasi vienas kitą palaikyti, tačiau man yra tekę dainuoti viename spektaklyje, kuriame turėjau itin sakrališką sceną, kurioje meldžiuosi ir tyliai dainuoju. Tuo metu mano kolegė turėjo tyliai pasitraukti ir išeiti. Ir ji nesitraukia. Pagal mano vaidmenį, aš negaliu jos nei pastumti, nei kažko kito padaryti, galvoju, kaip man elgtis. Galiausiai ji specialiai kuo didesniais ir garsesniais žingsniais paliko sceną, kad tik mane sutrikdytų. Yra tokių dalykų, kai tavo kolega gali velniai žino ką padaryti”.

 

Monika_Falcon_Bus_visko4

 

Monika bus itin atvira kalbėdama ir apie savo santykius su vyru bei atskleis jų susitarimą, padedantį išlikti šeima, itin dažnai su skirtingais pasirodymais keliaujant po pasaulį. Moteris atskleis ir savo norą vyro visuomenei nepristatyti. „Niekada savo asmeninio gyvenimo neviešinau. Kaip kiti žmonės elgiasi, viskas priimtina, bet pas mane tikriausiai iš šeimos yra atėjęs toks požiūris, kad asmeninį gyvenimą reikia saugoti kiek įmanoma. Čia banalus pasakymas, tačiau jeigu tuoksiesi viešai, ir skirsiesi viešai. Aš manau, kad laimė tikrai mėgsta tylą. Aš niekur nesislapstau su vyru, tačiau noriu, kad žmonės labiau domėtųsi mano muzika, o ne su kuo aš miegu, gyvenu ar ką valgau“.

 

Monika_Falcon_Bus_visko5

 

Kodėl Monikos mama Giulija savo žentą vadina gerai ištreniruotu vyru? Su kokiais kultūriniais skirtumais teko susidoroti, kuriant santykius su amerikiečių kilmės vyru? Ir kas sunkiausia operos scenoje? Jau šį antradienio vakarą, 20 val. per LNK, laidoje „Bus visko“.