Rusijos ledo karalienė Tatjana Navka paruošė itin gardų kąsnelį savo gerbėjams. Olimpinė, dukart pasaulio ir daugkartinė Europos ledo čempionė pasiryžo atvirai papasakoti apie savo asmeninį gyvenimą, šlovę, seksualumą ir erotiką. Išskirtinis interviu ir itin pikantiškos jos erotinės fotosesijos nuotraukos – infošou „Be komentarų“ jau šiandien, antradienį, 20.30 val. tik per TV3.

 

„Šioje fotosesijoje aš tokia erotiška, truputį atidengta… Man patinka žiūrėti į šias nuotraukas, nes jose viskas labai gražu“, – „Be komentarų“ laidos žiūrovams rodydama savo atviras nuotraukas, kuriose išryškinti visi Rusijos ledo superžvaigždės figūros privalumai, šypsosis T. Navka.

 

Pasak visame pasaulyje žinomos moters, erotinė fotosesija buvo vieno jos trenerio mintis: „Jis man pasakė – niekada negailėk savęs erotinėms nuotraukoms, nes galėsi jas parodyti savo anūkams, kad jie pamatytų, kokia močiutė buvo graži, seksuali ir nuostabi moteris.“

 

Rusijos ledo žvaigždė TV3 eteryje prisipažins – ji nuolat sulaukia daugybės turtingų Rusijos oligarchų ir milijonierių dėmesio bei pasiūlymų gyventi be jokių rūpesčių: „Manęs joks turtuolis neuždarys į auksinį narvelį. Pažįstu daugybę gražių moterų, kurios gyvendamos neva be rūpesčių yra beprotiškai nelaimingos. Meilės nenupirksi ir aš tikiu, jog auksinis narvelis yra pats baisiausias dalykas.“

 

Ar T. Navka dar kartą išdrįstų fotografuotis erotinėje fotosesijoje? Ar ji turi mylimąjį? Kokios meilės intrigos rezgamos ant ledo? Atviras pokalbis su Rusijos ledo karaliene – jau šįvakar 20.30 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!