Šį vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ – esamų ir buvusių politikų išpažintys ir kautynės. Laidoje buvęs Seimo narys Andrius Mazuronis sakys, kad dabar turi pakankamai daug laisvo laiko ir jį skirs savo pomėgiams.

 

KK2 penktadienis

„Kurį laiką dar tęsiu santykius su dviem savo meilėmis, tai viena meilė yra  vokiečių kalba, o antra meilė yra Kosto Smorigino dainos ir muzika. Kurį laiką pavažinėsiu paskui Kostą Smoriginą po visą Lietuvą ir aplankysiu visus jo Lietuvoje vykstančius koncertus“, – sakys A. Mazuronis.

 

Laidoje dalyvavę Seimo nariai Naglis Puteikis ir Laurynas Kasčiūnas nevengs aštrių žodžių vienas kito atžvilgiu bei viešai kaltins vienas kitą melu Lietuvos žmonėms.

 

„Jūs iš Europos Sąjungos pinigų maitinotės pastaruosius metus, tai yra visų Europos Sąjungos gyventojų pinigai, tai yra ir Lietuvos žmonių pinigai ir Jūs sakote, kad sukūrėte darbo vietas. Jūs tiesiog buvote parazitas ant mokesčių mokėtojų pinigų“, – apie Lauryną Kasčiūną sakys Naglis Puteikis.

 

„Jūs per penkerius su puse metų nesukūrėte nei vienos darbo vietos, čia jūs parazitas esate“, – atsilieps L. Kasčiūnas.

 

Be to, Naglis Puteikis kalbės, kad nori perdalinti Seimo nariams išmokėtas išeitines kompensacijas.

 

„Noriu atimti iš visų Seimo narių tas išeitines, nes jos yra nesąžiningos, nes paprasti žmones išeidami iš paprastų darbų tokių dydžių negauna, nei tokių skaičių, nei tiek vidutinių algų“, – kalbės N. Puteikis.

 

Buvęs Seimo narys Andrius Mazuronis atsakė, kad didžiausia Lietuvos bėda – viešas politikų plakimasis dėl kelių eurų.

 

„Vargas Lietuvai ir murkdysis tam purve dar ilgai, kol Seimo nariai galvos, kad pagrindinis jų veiklos tikslas bus aiškintis, kur kas tris eurus daugiau, tris eurus mažiau, kol Seimo nariai galvos, kad pagrindinė jų veikla yra duoti 600 eurų nuo savo atlyginimo ir vaidinti prieš kameras, o ne kurti sąlygas, kad šalies ekonomika augtų kaip galima sparčiau, tol Lietuva murkdysis purve“, – kalbės A. Mazuronis.

 

A.Mazuronis laidoje kalbės, kad darbas parlamente buvo įdomus, tačiau būtinas ir paties  politiko nusiteikimas.

 

„Tai nepaprastai turtinga ir nepaprastai įdomi veikla, jeigu tu eidamas į parlamentą, esi nusiteikęs dirbti, kažką išmokti, kažką duoti. Žinoma, jeigu nesi nusiteikęs dirbti, tai parlamentas gali būti ta vieta, kur tingėti irgi yra sudarytos pakankamai geros sąlygos“, – laidoje kalbės A. Mazuronis.

 

Visą laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šį vakarą 19 val. 30 min. per LNK.