Projekte „Didysis magijos šou“ išgarsėjęs ir antrą vietą laimėjęs vilnietis Algimantas Frankonis nusprendė trumpam tapti aktoriumi ir nusifilmavo komiškame TV3 seriale „Rezidentai“. Dėmesį mėgstantis charizmatiškas iliuzionistas mielai sutiko tapti kviestine komiško medicinos serialo žvaigžde. A. Frankonis sako, kad Lietuvos pramogų pasaulio jis gal ir neužkariaus, bet merginų širdis tikrai pavergs.

 

TV3_Rezidentai_A_Frankonis

 

Magiškame TV3 televizijos projekte „Didysis magijos šou“ išgarsėjęs A. Frankonis prisipažįsta, kad jį visuomet traukė scena, o magija ir teatras buvo nuolatiniai jo palydovai. Todėl niekam nebuvo nuostabu, kai artistinių sugebėjimų turintis vaikinas vieną dieną atsisakė samdomo darbo biure ir pasinėrė į magijos meną.

 

TV3_Rezidentai_A_Frankonis_2

 

„Tai nėra pirmas kartas, kuomet man tenka susidurti su vaidyba. Vaidinu teatre, taip pat dalyvavau projekte „Didysis magijos šou“, kuriame reikėdavo pasirodyti ant scenos ir pateikti savo pasirodymus. Tačiau televizijos seriale man teko vaidinti pirmą kartą. Buvo tikrai labai smagu ir faina padirbėti su tais žmonėmis, kuriuos kiekvieną dieną matai televizijos ekrane. Man buvo įdomu pamatyti kaip vyksta darbasserialo filmavimo aikštelėje“, – pasakojo A. Frankonis.

 

TV3_Rezidentai_A_Frankonis_3

 

TV3 televizijos seriale „Rezidentai“ magui buvo patikėta suvaidinti epizodinį vaidmenį – iš ligoninės direktorės Jūratės Burneikos (akt. Daiva Rudokaitė) paimti interviu atėjusį žurnalistą.

 

„Filmuodamasis supratau, kad televizijos seriale yra tam tikra darbo specifika, kurios aš nežinau. Ir tu žinai, kad tuoj bus tavo scena, esi pasiruošęs pirmąją savo teksto eilutę, bet nežinai kada pradėti, tai tiesiog ėmiau ir pradėjau „varyti“. Tada režisierius pradėjo šaukti: „Eee, palauk, aš tau pasakysiu kada pradėti“. Buvo tikrai daug juoko“, – apie naują patirtį pasakojo iliuzionistas.

 

Vietoje nenustygstantis A. Frankonis prisipažįsta, kad jei jį dar kartą pakviestų filmuotis seriale ar kino filme, jis sutiktų nedvejodamas. Jaunas vaikinas atskleidė, kad dėmesys jam patinka: „Dabar aš gyvenu tik iš scenos ir tai yra mano aistra jau septynerius metus. Kiek save atsimenu, man visada patikdavo dėmesys. Gal Lietuvos pramogų pasaulio neužkariausiu, bet ketinu užkariauti žmonių, o ypač merginų širdis.“

 

Iliuzionisto A. Frankonio debiutą komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ žiūrovai pamatys jau šį, antradienio, vakarą 19.30 val. per TV3

 

„Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!