Šią savaitę vienas po kito LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojos Rūtos Ščiogolevaitės vaizdo įrašas skrieja po internetą. Scenos profesionalė tiek įtūžo, kaip jos mokinės Vita Karkauskaitė ir Rosita Valančiūtė pasirodė Dvikovų repeticijos metus, jog visais įmanomais būdais mėgino įžiebti seksualumą jų akyse. O tam prireikė net atskleisti – ką moterys veikia po sekso?

 

Ruta_tesia_pamokele

„Kas būna, kai moteris pasimyli? Vyras eina miegoti. Ką daro moteris? Ji jaučia daug energijos. Ji pilna sveikatos ir energijos!” – Dvikovų, kurias išvysite jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK, repeticijos metu sakė R. Ščiogolevaitė.

 

Patyrusiai atlikėjai užkliuvo ir mokinių stovėsena. Mat, pastoriaus dukra Vita dainuoja susikūprinusi. „Stovėti reikia šitaip. Na, vis tiek truputį papuką į priekį. Na, man tai negaila, žiūrėkit. Jau ką turiu, tai turiu“, – toliau žarstė patarimus.

 

Dar gavusios dainą – merginos reagavo skirtingai. V. Karkauskaitė apsidžiaugė, o R. Valančiūtė – nuliūdo, mat, jai daina labai nepatinka.  Tačiau mokytoja savo komandos nares įspėjo, jog labiau pasisekė Rositai – ji su kūriniu turės dirbti, o Vitai neužteks tik juo mėgautis. Kuri mergina geriau pasirodys? Kokių dar patarimų turi R. Ščiogolevaitė? Sužinosite jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK!