Šeštadienio vakarą tiesiogiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“ buvo transliuota pirmoji  ir itin triukšminga naujo muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ išlikimo kova. Dėl tolimesnio dalyvavimo projekte rungėsi du vienas už kitą pranašesni dalyviai. Intrigos prasidėjo dar laidai nė neįsibėgėjus – už taisyklių pažeidimus gavusi dvi geltonas korteles, projektą paliko dalyvė Monika.

 

R_K_3469

Pirmoji „Aš – superhitas“ išlikimo kovų transliacija prasidėjo netikėtomis staigmenomis – neapsikentusi dalyvių elgesi vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė atsisakė pristatyti siužetą, o norą vykti namo išreiškusiai dalyvei Monikai projekto kūrėjai nepaliko kito pasirinkimo – už taisyklių pažeidimus gavusi dvi geltonas ir vieną raudoną korteles, balsingoji gražuolė turėjo nedelsiant palikti projektą.

 

Ant karštosios projekto kėdės šįvakar varžėsi du dalyviai – lanksčioji avantiūristė Dovilė ir šmaikštusis Koff, atlikę net po du kūrinius. Vieną iš jų paskyrė daugiausiai simpatijų pliusų-minusų vakare surinkusi Elvina, o kitą tiesioginio eterio metu turėjo nuspręsti patys dalyviai.

 

Su gyvo garso grupe žinomus hitus atliko visi devyni iškritus Monikai likę realybės šou dalyviai. Visiems šou dalyviams – didžioji scena yra siekiamybė, tad nieko keisto, kad tiesioginio eterio metu netruko jaudulio. Jį įveikti padėjo linksmai nusiteikusi publika, kurioje buvo ir dalyvių artimieji bei draugai.

 

Laidoje netrūko ir itin pikantiškų vaizdų. Laidos vedėjai – I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Marius Repšys – pristatė video siužetus, kuriuose užfiksuotos įsimintiniausios praėjusios savaitės dalyvių akimirkos realybės šou patalpose.

 

Siužetuose buvo aptariami ryškiausi pirmosios savaitės įvykiai – Koff ir Nerijaus draugystė bei išdaigos, intriguojančios detalės apie skaistuolę Dovilę ir Silvestro lytinę orientaciją.

 

Pasibaigus žiūrovų balsavimui netikėtai paaiškėjo, kad lengviau atsipūsti gali abu pirmosios realybės šou „Aš – superhitas“ išlikimo kovos dalyviai –  šį šeštadienį daugiau atlikėjų projekto nepaliks, o kova tebuvo dar vienas išbandymas.

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš-superhitas“ likęs dalyvių devynetas ir toliau kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko Gariūnaidalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV6, o šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuuotraukos Ruslanas Kondratjevas