Jau šį sekmadienį gyvenimo būdo laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovų laukia dar viena išskirtinė istorija. Po ne vienerių metų tylos pirmąjį interviu televizijai davė vienas žymiausių ir populiariausių lietuvių estrados atlikėjų Kastytis Kerbedis. Šiuo metu grandiozinius koncertus didžiosiose šalies arenose rengiantis dainininkas pasakos, kad tas amžius, kuomet reikėtų verstis per galvą dėl populiarumo jau baigėsi, o dabar labiausiai džiugina tai, kad jis visai netrukus taps dvynukų seneliu.

 

2 1

 

K. Kerbedis pasakos – dar visai neseniai jis netgi buvo paprašęs visų žiniasklaidos priemonių, kad apie jį niekas nerašytų ir nekviestų į jokias TV laidas. „Buvau padaręs tai, ko daugelis tikriausiai net neišdrįstų – 4–5 metams buvau naglai dingęs. Netgi skambinau į visus radijus, televizijas ir pasakiau, kad mane išimtų. Nemanau, kad per daug sau leidau – man taip reikėjo“, – pasakos K. Kerbedis.

 

3 4

 

Charizmatiškasis daugybės žinomų lietuviškų hitų atlikėjas laidoje atskleis, kad jis visai kitaip supranta žinomumą ir jam visai nereikia, kad kasdien apie jį rašytų. „Man, ir ypač tokiame amžiuje, nebereikia būti portaline žvaigžde“, – rėš dainininkas.

 

5 6

 

TV3 laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti K. Kerbedžio koncerto užkulisius, kur jis atskleis daugybę intriguojančių dalykų apie savo koncertinį turą „Mano balsas“ ir papasakos apie kiekvieną jam svarbią turo dalį – nuo dizainerio Seržo Gandžumiano kurtų kostiumų iki įspūdingos scenografijos.

 

7

 

Tačiau pasakodamas apie savo mylimiausią veiklą – muziką, Kastytis atskleis, jog šiuo metu jo širdį bene labiausiai džiugina asmeninė laimė – atlikėjas netrukus taps dvynukų seneliu. Beje, dvynių K. Kerbedžio šeimoje itin daug – jis turi sesę dvynę bei brolius dvynius.

 

„Aš pagaliau būsiu senelis – ir dvynukų! Sakėm su Kerbedienė, kad jeigu ką – pavogsim, parsivešim, auginsim“, – juokdamasis emocijų neslėps K. Kerbedis, kurio netrukus tėvu tapsiantis sūnus gyvena Didžiojoje Britanijoje.

 

8

 

Laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovai sekmadienį išgirs ir dar vieną, itin jautrią ir visą Lietuvą sukrėtusią istoriją – žiūrovų laukia pirmasis pro Vilniaus Kamerinio teatro langą iš penkto aukšto iškritusio ir itin rimtus kūno sužalojimus patyrusio aktoriaus ir režisieriaus Rolando Boravskio interviu, kuriame jis atskleis visas detales apie lemtingą naktį bei tai, kaip gyvena šiandien.

 

„Ilgą laiką po komos jaučiausi taip, lyg gyvenčiau pomirtiniame gyvenime. Jaučiausi miręs… Viską mačiau tarsi iš šono…“, – apie sunkus išgyvenimus gyvenimo būdo laidoje šį sekmadienį prabils R. Boravskis.

 

Kodėl po tiek tylos metų K. Kerbedis nusprendė vėl duoti interviu televizijai? Kuo dabar gyvena vienas mylimiausių Lietuvos estrados atlikėjų? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. per TV3!

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

 „Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!