Rugsėjo 17 dieną BTV tiesioginiame eteryje dėmesį prikaustys paramos koncertas „Pasaulis priklauso vaikams“. Kilnaus koncerto tikslas, kaip ir kiekvienais metais tas pats – surinkti paramą SOS vaikų kaimuose globojamiems vaikams, tačiau šį kartą šiam tikslui pasiekti pasitelkta visiškai nauja koncepcija.

 

Merunas1_700x1050

Kasmet vykstančio koncerto pavadinimas šiais metais atspindės ir jo idėją – savo pasirodymais šįkart stebins ne tik populiariausi Lietuvos atlikėjai, bet ir kartu su jais pasirodysiantys aštuoni talentingi ir puikius vokalinius sugebėjimus turintys vaikai, tarp kurių bus ir vienas pagrindinis šou herojus – be tėvų auganti SOS vaikų kaimo globotinė. Tačiau net ir šie pasirodymai nebus tradicinis duetų koncertas. Vaikų ir atlikėjų tikslas bus vienas – savo išskirtiniu ir profesionaliai parengtu pasirodymu surinkti kuo daugiau žiūrovų palaikymo. Kiekvienas jaunasis talentas taps vienos iš aštuonių SOS vaikų kaimo mažųjų gyventojų istorijos globėju ir savo pasirodymu atstovaus tam tikrą problemą bei jos herojaus svajonę. SOS vaikų kaimo mažajam talentui bus skiriama nepamirštama dovana – svajonės išpildymas, o kiekvienas koncerto metu už išskirtinius pasirodymus skirtas žiūrovų balsas virs į auką, skirtą SOS vaikų kaimams.

 

Įspūdingas jaunųjų talentų ir Lietuvos žvaigždžių duetų pasirodymas neapsieis ir be profesionalaus įvertinimo. Visus pasirodymus, kaip tikrame muzikiniame projekte, vertins komisija, kurią sudarys puikiai komisijos kėdę pažįstantys, populiarių televizijos projektų veidai – šmaikščioji Rūta Ščiogolevaitė, scenos grandas Merūnas Vitulskis bei energingasis Donatas Montvydas. Scenos profesionalai čia vertins ne tik patį dainos atlikimą, bet ir pasirodysiančių vaikų ir atlikėjų artistiškumą, choreografiją, kostiumus bei skirs papildomas nominacijas ir dovanas už geriausius pasirodymus.

 

Koncerte „Pasaulis priklauso vaikams” kartu su jauniausiais talentais, savo pasirodymus pristatys grupė Pikaso, atlikėjai Stano, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Tadas Juodsnukis, Lietuvos balsas – Kotryna Juodzevičiūtė, jaunimo dievinama vlog‘erė ir savito balso tembro daininkė Agnė Juškėnaitė, drąsioji Laisva. Jau kitą šeštadienį 19.30 val.  tiesiogiai per BTV – efektingas ir netikėtas muzikinis projektas už geresnį vaikų rytojų.

 

Jau dabar galite aukoti „SOS vaikų kaimams” trumpuoju numeriu 1471, auka – 2 eurai. Visi renginio metu surinkti pinigai skiriami padėti nepritekliuje gyvenančių šeimų, jaunų mamų ir daugiavaikių šeimų vaikams lankyti ir ugdytis dienos centre, gerinti jų gyvenimo sąlygas ir leisti pildytis svajonėms.