Žymųjį Laimą Fergizą ir toliau persekioja nemalonios situacijos. Vos prieš kelias savaites pastarajam teko raudonuoti dėl to, nes į Klaipėdą skuodė beveik 200 km/val. greičiu, dabar į žiniasklaidą nutekėjo dar pikantiškesnė naujiena – iš Laimo Fergizo buvo reikalaujama nusirengti! L. Fergizas įtaria, kad tai aferistų darbas.

 

KK2_sumaz

„Jau yra buvę netgi teismo procesai Lietuvoje, kad kai kurie vyriškiai taip yra užkibę ir paskui jie mokėjo pinigus už tai, kad nebūtų paviešinti tie jų pokalbiai, ir paskui neapsikentę vis tiek kreipdavosi į teisėsaugą, nes pinigų daugiau ir daugiau prašydavo“, – pasakos L. Fergizas.

 

Internete, o ypač „Facebooke“, plinta nauja nusikaltimų rūšis – su jumis pasisiūlo pabendrauti gražus vaikinas ar mergina. Intymiai. Tokio pasiūlymo susilaukė ir buvęs Fergės vyras, žurnalistas Laimas Fergizas. Jam per socialinį tinklą Facebook paskambino mergina ir pasiūlė pasantykiauti per atstumą.

 

„Tiesiog „Facebooke“ gavau kvietimą į draugus iš vienos panelės, po to ji pradėjo susirašinėti su manimi ir tada tokie dalykai prasidėjo, kad neprašoma, savo iniciatyva, pradėjo nusirenginėti, glostyti savo kūną“, – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK pasakos Laimas Fergizas.

 

Pats Laimas teigia, kad nesiruošė apsinuoginti, bet mergina kitoje „Facebook“ pusėje jau buvo plika: „Ji pati iki galo nusirengė“.

 

Po kiek laiko to paties mergina pradėjo reikalauti iš L. Fergizo: „Prašė parodyti lyties organą. Kažkodėl jau to reikėjo, tik nesupratau kam, man iki šiol mįslė“.

 

„Iki tol atrodė, kad internetas yra nesaugus tiktai vaikams. Dabar man atrodo, kad ir tokio vidutinio amžiaus vyriškiams irgi yra nesaugu, kai aš gaunu tokių  kvietimų“, – laidoje kalbės L. Fergizas.

 

Visą paslaptingą istoriją žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19.30 val. laidoje KK2 per LNK.