Šokėjo ir renginių vedėjo Tado Rimgailos karjeroje – svarbūs pokyčiai. Vyro jau apie pusę metų nesimatė scenoje kartu su dainuojančių šokėjų grupe „Džentelmenai“, tačiau netrukus jis į sceną grįš su trenksmu, nauja partnere ir visiškai nauju įvaizdžiu. T. Rimgaila kartu su Latvijos žvaigžde Samanta Tina dalyvaus legendiniame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“.

 

Tadas Rimgaila Slove ir turtai 1_

 

„Man moterys patinka labiau nei vyrai, todėl taip ir išėjo“, – paklaustas apie pasitraukimą iš grupės nusijuokė T. Rimgaila, tačiau daugiau apie tai kalbėti nebuvo linkęs. Šiuo metu jis paniręs į repeticijas ir pasiruošimus su Samanta Tina. Tiesa, jų bendro darbo pradžia nebuvo labai sklandi – abiejų nuomonės dėl muzikos išsiskyrė kardinaliai.

 

„Aš pasirinkau daugiau lyrinio dainas, tai, ką daugiausiai atlikdavau iki šiol, tačiau Samantos nuomonė buvo kita. Kai ji parodė savo pasiūlymus, pradžioje tikrai nemaniau, kad man pavyks juos įgyvendinti. Tačiau net ir vokalo mokytoja pritarė, kad man reikia dainuoti būtent sunkesniu, roko stiliumi“, – atskleidė T. Rimgaila.

 

„Kai atmečiau pirmus jo dainų pasirinkimus, kelias dienas Tadas su manimi net nešnekėjo“, – nusijuokė jo partnerė Samanta Tina.

 

tadas_samanta

 

Tadas ir Samanta – vienintelė tarptautinė projekto pora, kurios darbą apsunkina ir tai, jog Samantai į repeticijas kaskart tenka važinėti iš Latvijos. Vis dėlto abu nusiteikę puikiai ir kovingai. „Tiesą sakant, bent pradžioje mes būsime tikrai labai išsiskirsime iš bendro konteksto, nes pasirinkome visiškai kitokias dainas, nei paprastai skamba tokiuose projektuose“, – intrigą kurstė Tadas.

 

„Kai prasidės „Žvaigždžių duetai“, Lietuva pamatys tokią Tado pusę, apie kurią nebuvo net pagalvoję. Stengsimės, kad kiekvienas mūsų pasirodymas būtų siurprizas, kad publika niekada nežinotų, ko iš mūsų tikėtis“, – jam pritarė ir Samanta Tina.

 

Pati Samanta Tina dainavimui atsidavė dar paauglystėje, ir nuo to laiko jai pavyko užkariauti ne tik Latvijos muzikinius projektus, bet ir iškovoti antrą vietą tarptautiniame konkurse „Slavianski Bazaar“. Mergina sėkmingai pasirodė ir „Lietuvos balse“.

 

Baigusi vokalo studijas prestižiniame Londono universitete, ji teigia griebianti kiekvieną gyvenimo duotą šansą. „Man patinka, kad Samanta yra tokia užsispyrusi ir ekspresyvi. Jai nėra tas pats, ji nori nurauti stogą ir viską padaryti maksimaliai“, – komplimentų naujai partnerei negailėjo T. Rimgaila. Kokius siurprizus žiūrovams ruošia ši įspūdinga pora, sužinosime jau netrukus!