Dažniausiai įpratę matyti solidų operos solistą Merūną Vitulskį, LNK laidoje „Gaudyk laiką“ žiūrovai šį trečiadienio vakarą 20 val. galės įvertinti jo humoro talentą ir gebėjimą parodijuoti. Laidoje netrūks daug juoko ir netikėtumų. Mantas Katleris prisimins mokyklą su Radžiu, o Merūnas Vitulskis netikėtai uždainuos jo dainą.

 

v2-50

Antroje „Gaudyk laiką“ laidoje į Manto Katlerio ir Rolando Mackevičiaus komisijos gretas daugelio nuostabai įsijungė ir tarptautinių dainų festivalių laureatas, žinomas ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio operų scenose  solistas Merūnas Vitulskis ir socialinių mokslų kolegijos dėstytoja, mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė.  Merūnas  labai greitai pajautė  laidos ritmą ir pademonstravo savo puikų humoro jausmą. Dažniausiai įpratę matyti susikaupusį  solistą, šioje laidoje  TV žiūrovai pamatys kitą Merūno pusę – parodijų ir humoro talentą.

 

Žinomas solistas filmavimo metu pastebėjo, kad vienas iš laidos dalyvių Henry Match taria Erikos vardą lygiai taip pat kaip ir Radži, o Mantas Katleris juokaudamas iš karto prisiminė lankęs tą pačią mokyklą su Radži. Visiems smagiai besijuokiant, Merūnas Vitulskis pridūrė, kad Radži yra dainavęs dainą apie Eriką.

 

VIDEO su Merūno daina:

 

 

Laidoje Merūnas ir Erika Vitulskiai prisipažino, kad dažnai lankosi socialiniuose tinkluose. Iš pirmo žvilgsnio atrodanti konservatyvi, labai rimta ir susikaupusi, Erika prisipažino taip pat turinti puikų humoro jausmą ir niekada nevengianti kompanijų, kur juokas liejasi laisvai. Erika socialiniuose tinkluose sunkiai spaudžia „laikus”, tačiau laidos dalyviams jų negailėjo dėl itin juokingų ir beprotiškų jų pasirodymų.

 

„Gaudyk laiką“ – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.