paskutinių vienų didžiajame pusfinalyje. Monika Marija, Mantas Jankavičius ir Donatas Montvydas kartu su projekto profesionalais paruošė penkis išskirtinius savo komandų trejetų pasirodymus, kuriais įrodys, kad savo balsais ir sukurtu šou ir vaikai ant kojų gali pakelti visą areną.

 

190815_LB_vaikai-490

 

Tačiau šiame pasiruošime, kai kuriems mokytojams su vaikais teko dirbti ne tik dėl vokalinio ir choreografinio dainos išpildymo. Monikos Marijos komandos trejete esančios merginos Kotryna, Melika ir Liepa − ypatingai talentingos vokalistės, kurioms mokytoja jau dabar piešia sėkmingą karjerą didžiojoje scenoje. Tačiau pradėjus ruošti būsimą dalyvių pasirodymą, Monika Marija susidūrė su dideliu iššūkiu: „Visos trys yra labai stiprios vokaliai, tačiau turi vieną bendrą ir labai didelį minusą. Jos visiškai nepasitiki savimi. Ir tai ne tik dabar, bet ir jų karjeroje ateityje gali stipriai pakišti koją.“

 

190815_LB_vaikai-917

 

Kaip įveikti nepasitikėjimą savimi ir atsiskleisti scenoje Monika Marija turi asmeniškai patikrintą receptą, kurį prieš kelis metus užrašė dainos pavidalu. Siekdama suteikti pasitikėjimo savimi, Monika Marija ne tik skyrė savo pačios rašytą dainą dalyvėms, bet pasiruošimo metu ir atvėrė širdį. Pasirodo, jog buvo laikas, kai ir pati mokytoja visiškai netikėjo nei savo talentu, nei galimybe nugalėti Lietuvos balso projektą.

 

190815_LB_vaikai-922

 

„Dainą „Nebėgu nuo savęs“ rašiau apie tą momentą, kai pati dalyvavau Balse ir stovėjau finale. Pamenu, kad dainavau lygiai toje pačioje arenoje, prieš tūkstančius žmonių, jie visi sėdėjo ir aš išėjau į sceną ir galvoju „dieve, ką aš čia darau, gi aš visai ne dainininkė, gi aš visai dainuot nemoku, gi aš visai nepasiruošus, ką aš veiku toje scenoje. Ir prisimenu, kad jie tada visi visiškai netikėtai išsitraukė savo telefonus ir uždegė man tokį gražų dangų prieš akis, kad aš gyvenime nebuvau mačius tokio grožio“, − savo prisiminimais iš pačios pradėto kelio projekte su dalyvėmis dalinasi Monika Marija.

 

190815_LB_vaikai-1003 (1)

 

Didžiausias iššūkis dalyvėms bus kovoti su savo baimėmis ir neužtikrintumu, tačiau mokytoja tikisi, kad ši daina taps visų baimių nugalėjimo ir pasitikėjimo savimi simboliu.

 

LBV užkulisiai

 

„Tu gali užlipti į sceną tobulai išmokęs žodžius, tobulai pasiruošęs, turėdamas nerealias vokalines galimybes ir tobulai viską surepetavęs. Tačiau jei tu nepasitikėsi savimi, kontaktas su žmonėmis ir su kameromis, tiesiog nutrūks. O tavo pasirodymas taps labai silpnas“, − sako Monika Marija.

 

„Sunku gauti ne tik, kad lietuvišką, bet dar ir pačios mokytojos dainą. Labai nedrąsu, atsiranda jaudulys, o tada ir pradeda drebėti balsas ir nebeišeina padainuoti. Baisu, kai aplink tave stebi ne tik žmonės, bet ir kameros. Dabar svarbiausia ne pereiti į pusfinalį, o tiesiog gerai sudainuoti“, − prieš pat pasirodymą arenoje kalbės Liepa.

 

Tačiau ar užlipus ant scenos visoms trims dalyvėms pavyks nugalėti savo baimės, ar sukurs jos pasirodymą, kuriuo galės didžiuotis Monika Marija ir kaip į šio trejeto pasirodymo sureaguos arenoje esanti publika – jau šį vakarą, 19:30 per LNK.