Gyvenimas vienam garsiausių Lietuvos iliuzionistų Arvydui Stoniui nepagailėjo sunkių išbandymų – prieš keletą metų iširo santuoka, ir būtent tuo laikotarpiu jis išgirdo šokiruojančią gydytojų diagnozę – prostatos vėžys. Tačiau šiandien žinomas vyras plačiai šypsosi pasauliui – ji atrado būdą, kaip suvaldyti klastingą ligą. A. Stonys ypač dėkingas likimui už pažintį su jo gyvenseną pakeitusiu profesoriumi onkologu Robert Thomas iš Didžiosios Britanijos. TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ komanda su A. Stoniu apsilankė Londone, kur jis pasakojo apie lemtingus pokyčius gyvenime.

 

IMG_0405 (Small)

 

Kone prieš dvejus metus magas A. Stonys išgirdo kraują stingdančią gydytojų diagnozę – jam buvo nustatytas prostatos vėžys. Laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams A. Stonys šiandien pasakos ne tik apie tai, kaip jis jautėsi, išgirdęs gydytojų žodžius, bet ir apie sprendimą į sunkumus žvelgti pozityviai. „Nesutinku, kad ši tema yra skaudi. Atsitiko taip, kad gyvenimas šiek tiek pakoregavo mano kasdienį ritmą“, – pozityviai kalbės A. Stonys.

 

IMG_0406 (Small) IMG_0407 (Small)

 

„Neišsigandau, nespėjau išsigąsti. Jeigu būčiau pradėjęs gailėti savęs, būčiau prisigalvojęs visko. Suvokiau, kad dabar galiu daužyti galvą į sieną arba ieškoti išeities. Aš žinau, kad galiu įveikti vėžį. Tyrimų rezultatai šiuo metu puikūs ir matau, kad liga traukiasi“, – su šypsena sakys šiandien jau sveikstantis iliuzionistas.

 

IMG_0408 (Small) IMG_0413 (Small)

 

Laidoje A. Stonys pirmą kartą prabils apie vieną skaudžiausių priežasčių, dėl kurių pasirinko apie savo ligą kalbėti garsiai – žinomo vyro brolis, išgirdęs analogišką diagnozę, neatlaikė užgriuvusios naštos ir pasitraukė iš gyvenimo.

 

IMG_0414 (Small)

 

„Mano brolis sužinojo tokį patį verdiktą, jam pasakė, kad liko keli mėnesiai, liga labai sparčiai progresuoja. Deja, brolis to neatlaikė, pasirinko išeiti iš gyvenimo… Kitą dieną mes jo netekome. Skaudžiausia, kad po skrodimo paaiškėjo – brolis galėjo gyventi dar daug metų“, – pirmą kartą apie asmeninę tragediją atviraus magas.

 

stop-1 (Small)

 

Žinomas vyras laidos žiūrovams pasakos, kad sveikti jam padeda aktyvi fizinė veikla ir speciali mityba – A. Stonys nebevartoja cukraus, atsisakė alkoholio, nerūko. Tačiau didžiausią įtaką gerėjantiems mago rezultatams turi pačiu laiku atrastas preparatas, kuriame gausu augalinių polifenolių. Šį preparatą kartu su kitais Didžiosios Britanijos mokslininkais sukūrė ir ištyrė Kembridžo profesorius Robert Thomas.

 

stop-2 (Small)

 

„Vienas gydytojas iš karto ėmė gąsdinti, kad laukia chemoterapija, švitinimas, operacija – vienas iš trijų variantų. Gerai, kad nepaklausiau. Kitas gydytojas užsiminė, kad yra maisto papildas, kurį sukūrė Kembridžo profesorius Robert Thomas. Pernai jis lankėsi Lietuvoje, ir man pavyko  su juo pabendrauti, taip ir sužinojau apie maisto papildą. Jo dėka mano rezultatai labai smarkiai gerėja“, – džiaugsis A. Stonys.

 

stop-3 (Small)

 

Iliuzionisto atrastas stebuklingasis preparatas – iš brokolių, ciberžolių, granatų ir žaliosios arbatos miltelių gaminamas papildas, kuriame gausu polifenolių, pasižyminčių antiuždegiminiu ir antinavikiniu poveikiu.Kaip parodė tyrimai, beveik pusei pacientų, vartojusių šį preparatą, vėžys sumažėjo arba nustojo augti.

 

Laidos „Raudonas kilimas“ kūrėjai, viešėdami Londone, apsilankė ir pas patį R. Thomas, kuris žiūrovams pasakos apie atrastus būdus, kurie padeda kovoti su vėžiu arba jo išvengti. „Kalbėdami su pacientu, mes raginame jį mesti rūkyti, atsisakyti perdirbto cukraus ir sportuoti bent tris valandas per savaitę, atsikratyti viršsvorio, vartoti daugiau polifenolių, rekomenduojame iš esmės pakeisti gyvenimo būdą. Deja, ne visi gydytojai vadovaujasi šiais patarimais“, – sakys Kembridžo profesorius.

 

Džiaugdamasis gerėjančia sveikata A. Stonys užsimins ir apie kitą sveikti padedančią jėgą – meilę šalia esančiai moteriai. Atrodo, kad prieš kelis metus iširusi iliuzionisto santuoka nesugriovė jo tikėjimo romantiškais jausmais – Arvydas tiki suradęs tikrąją meilę.

 

„Mano ramstis yra moteris, kuri yra šalia manęs. Ji mane ir įkvėpė, sakė, kad reikia ieškoti informacijos, pati visą laisvalaikį, tris ar keturis mėnesius, skyrė paieškoms internete. Ieškojome, ką galima valgyti, ko negalima, kurios medžiagos padeda, kurios kenkia. Naujieji mitybos pokyčiai irgi atsirado tik mano draugės pastangomis. Ji man padeda sveikti“, – jau anksčiau laidos kūrėjams sakė A. Stonys.

 

„Moteris, kuri yra šalia manęs, ko gero, yra ta, kurios man visada ir reikėjo. Ji palaiko, supranta, nepasiduoda, visuomet šypsosi. Ji yra mano įkvėpimo šaltinis“, – laidoje pasakos magas.

 

Kaip jautėsi siaubingą medikų diagnozę išgirdęs iliuzionistas A. Stonys? Kodėl jis nusprendė atidėti tradicinius gydymo metodus ir pasirinkti aktyvią stebėseną? Kokiais ypatingais metodais A. Stonys bando įveikti klastingą ligą? Kokia moteris yra šalia garsaus iliuzionisto? Apie visa tai jau šiandien Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

„Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!

 

Asmeninio archyvo nuotraukos ir stop kadrai