Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pastebi, kad niekaip neateinantis pavasaris koreguoja ir kūrėjų darbus. Tokiu metu paprastai planuojama daug švenčių – vestuvių, krikštynų, o abiturientai ruošiasi išleistuvėms. Ką daryti su dar žiemą užsakytomis vasarai tinkančiomis suknelėmis, kai prognozės žada sniegą ir birželį. Kartu su Oksana Pikul – Jasaitiene „Tiulio Fėjos“ kūrėja nusprendė pasidalinti praktiniais patarimais, kaip pasiruošti šventėms ir prisišaukti pavasarį.

1 (Small)

„Nuotaiką kuria ne oras, o mes patys, ir net jeigu už lango sninga, savo šventę galime paversti nuotaikingu pavasariu“, – sako dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. Anot jos, tam reikės kiek daugiau gėlių ir gaivesnių spalvų drabužiuose.

2 (Small) 3 (Small)

Kartu su suknelių modeliu tapusia Oksana Pikul – Jasaitiene, dizainerė siūlo šį sezoną rinktis madingiausias pastelinių spalvų sukneles, kurios tiktų tiek lauke, tiek patalpoje rengiamai šventei. Šiam sezonui siūlomos suknelės yra klasikinės, tačiau tinkančios dėvėti ir su aukštakulniais šventės oficialioje dalyje, ir su sportbačiais šokių aikštelėje.

4 (Small) 5 (Small)

„Man visada buvo svarbu, kad šventėje jausčiausi ne tik gražiai, bet ir patogiai, o Viktorijos suknelės būtent tokios – patogios. Vasaros šventėms praktiškiau rinktis trumpesnes sukneles, kurios nevaržo judesių ir leidžia gerai jaustis, kad ir pievoje. Tikiuosi, kad šiemet oras visgi leis pasidžiaugti saulėtais orais“, – juokiasi Oksana Pikul – Jasaitienė.

6 (Small) 7 (Small)

Žinoma moteris taip pat pataria vasaros iškilmėms pasirinkti ramesnį makiažą ir naudoti natūralius dekoratyvinės kosmetikos atspalvius. O.Pikul ypatingai abiturientėms, kurios planuoja savo įvaizdį išleistuvių šventėms, pataria neslėpti jaunystės po storu makiažo sluoksniu. Taip pat, anot jos, itin ryškus makiažas netinka ir einant į vaikų krikštynas, kurios dažniausiai rengiamos dienos metu.

8 (Small) 9 (Small)

„Kiekvieną pavasarį rengiame fotosesiją ir visada ieškome įspūdingų kraštovaizdžių: važiavome į Olandiją, kur modelius fotografavome tulpių ir rugiagėlių laukuose. Šiemet pavasarį sukūrėme patys: įspūdingai gėlių dekoracijai, kurios fone ir fotografavome Oksaną, prireikė 15 kg dirbtinių gėlių. Ją kartu su vyrų dėliojame beveik 4 paras“, – apie fotografavimo užkulisius pasakoja V.Jakučinskaitė.

10 (Small) 11 (Small)

Modelis: Oksana Pikul – Jasaitienė

Suknelės: “Tiulio Fėja”