2022-ieji žada įsiminti ryškiais ir gana drąsiais įvaizdžiais. Tad kokius mados sprendimus stilistai ir mados analitikai prognozuoja visiems šiems metams?

 

stilius

2022-ųjų metų mados tendencijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

 
  • Madinga 2022-ųjų spalva. Pasak mados specialistų, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindinę šių metų spalvą. Spalvų institutas „Pantone” šiais metais tai yra originalus „Very Peri” atspalvis. Tai labai įdomi spalva, kuri tik bet kuriuo metų laiku! Pavyzdžiui, pavasariškomis darbo dienomis platus madingos spalvos švarkas gali būti idealus pasirinkimas. Puikiai tiks prie kelnių, džinsų ar sijono.
 
  • Ryškios, linksmos spalvos. Apskritai verta žinoti, kad dabar vyrauja linksmų spalvų tendencija. Pilkų, nuobodžių, pastelinių era išeina, o ją ateina pakeisti ryškių spalvų aprangos deriniai. Pasak stilistų, ši mados tendencija įgauna pagreitį, nes žmonės pavargo nuo COVID-19 pandemijos, kuri į kasdienį garderobą įnešė daug nuobodžių atspalvių. Ryškūs deriniai padės pasisemti įkvėpimo ir prisipildyti gyvybę teikiančios energijos.
 
  • Komfortas ir patogumas. Pavyzdžiui, 2022-aisiais trikotažo gaminiai vis dar nepraras savo aktualumo, ypač madingi ir populiarūs bus vienspalviai trikotažiniai drabužių komplektai iš megztinių, kelnių ar sijonų. Tokie patogūs drabužių komplektai idealiai tinka pasivaikščiojimams, susitikimams namuose, skambučiams per vaizdo programėles tokias kaip „Zoom”.
 
  • 70-tųjų ir 90-tųjų stilius. Neįpareigojančių vakarėlių, kurie buvo taip mėgstami 70-taisiais ir 90-aisiais metais, stilius yra labai aktuali naujųjų metų tendencija. Pavyzdžiui, jei renkatės švarką, atkreipkite dėmesį į tuos, kurie dekoruoti daugybe karoliukų ar cirkoniais. Kelnes reikėtų rinktis su ryškiais dryželiais, taip pat gali būti puoštos karoliukais.
 
  • Mini ilgis. Kita  jau pripažinta pasaulio mados tendencija šiems metams yra mini ilgis. Trumpos suknelės ir sijonai jau užpildė moterų spintas.
 
  • Žemę šluojančios kelnės. Kalbant apie stilių, mados ekspertai prognozuoja, kad 2022-aisiais metais pirmenybė turėtų būti teikiama labai ilgoms, net žemę šluojančioms kelnėms.
 
  • Pažemintas juosmuo. Pažemintas kelnių juosmuo taip pat grįžta į madą. Sunku pasakyti, ar ši mados tendencija vėl sugebės įsitvirtinti, nes daugelis merginų ir moterų jau yra pastebėjusios, kad tokio modelio kelnės ar sijonai gražiai atrodo tikrai ne ant kiekvienos figūros.
 
  • Dygsniuota apranga. Stilistai rekomenduoja taip pat 2022-aisiais neužmiršti įvairių dygsniuotų drabužių ir aksesuarų. Ar tai bus ryškūs, ar baziniai ir neutralūs dygsniuoti drabužiai – pasirenkate jūs. Tačiau pavasario – rudens sezonui ši tendencija patiks visiems. Vienintelis dalykas, kurį verta prisiminti, yra tai, kad tokie drabužiai, papildyti dygsniuotomis detalėmis, vizualiai gali pridėti papildomų kilogramų. Todėl jei nenorite tam tikroms kūno vietoms suteikti apimties, nesirinkite dygsniuotų daiktų būtent tai kūno daliai.
 
  • Vyriško stiliaus avalynė su masyviu padu. Taip pat 2022-taisiais bus madingi vyriški batai masyviu padu. Tai yra čelsiai, brogai, oksfordai, loaferiai su grubiais padais.