Madingiausia 2014 metų – alyvų. Ji švelni ir romantiška. Gaivi lyg pavasaris. Menanti sodus ir miesto parkus, kvepiančius svaiginančiu alyvų krūmų aromatu.

 

Alyvinė spalvų rate užima vietą kažkur tarp violetinės bei purpurinės. Ji labai panaši į levandų spalvą, kuri yra truputėlį intensyvesnė.

 

Kodėl šį sezoną reikėtų įsigyti kokį nors šios spalvos drabužį arba aksesuarą? Alyvų spalva – tai moteriškumas. Tai romantika. Ji švelniai nostalgiška, gal net kiek senamadiška. Tačiau juk nauja, tai seniai pamiršta sena. Šiuolaikinėje madoje mėgstami vintažiniai drabužiai, retro detalės. Alyvų spalva, regis, paskutinė detalė, kuriant modernų, bet su senoviškais prieskoniais stilių…

 

Priklauso nuo to, kokiuose deriniuose dėvima, alyvų spalva gali būti šalta arba šilta spalva. Ji dera su mėlynais ir raudonais atspalviais. Taip pat juoda ir tamsiai žalia, tamsiai violetine ir rausvai violetine spalvomis.

 

Alyvų spalva simboliškai laikoma moteriška ir net kiek motiniška spalva. Galbūt ji galėtų patikti stilingoms nėštukėms?

 

Alyvų spalva – tai moteriškesnė rožinės spalvos versija. Jaunos merginos dažniausiai mėgsta saldžią, mergaitišką rožinę spalvą. Vyresnės, solidesnės moterys, renkasi subtilesnę – alyvų spalvą. Ko gero, daugeliui ši spalva asocijuojasi su senovišku muilu, močiutės nėriniais ir namų gamybos saldumynais… Gali būti, netrukus pamiršime, kad kažkada šią spalvą laikėme senamadiška. Ypač dėlto, kad šią spalvą naujosiose kolekcijose pradėjo naudoti aukštosios mados dizaineriai, pamėgo Holivudo bei popmuzikos žvaigždės.

 

Bene gražiausiai atrodo alyvinė spalva, kai jos aprangoje labai daug. Drabužiai klasikinio, ne pernelyg prašmatnaus ar įnoringo dizaino. Idealiai atrodytų moteris, vilkinti vienspalvę, tiesių linijų, alyvinę aprangą, kurią gali pagyvinti vienas ar keli paprasti, nepretenzingi aksesuarai.