Dar visai neseniai verslininkė bei papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė džiaugėsi pasibaigusia teismų virtine skyrybose su smurtavusiu vyru ir mėgavosi egzotiškomis kelionėmis bei šiltais santykiais su nauju mylimuoju, tačiau po kiek laiko atsitvėrė tylos siena ir tik LNK laidai „Bus visko“ nusprendė atverti savo širdį.

 

F012152L 4.mxf_snapshot_01.49.312

Natalija atviraus, kad priimti sprendimą skirtis nebuvo lengva, tačiau ilgainiui supratus, kad santykiai veda į depresiją, nebeturėjo kito pasirinkimo: „Nemiegodavau ramiai, naktimis verkdavau įsikniaubus į pagalvę, nebuvau laiminga”, – LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val., pasakos Natalija.

 

Natalija skatina visas moteris rūpintis ne tik savo fizine, bet ir psichologine sveikata. Moteris sako, kad gydyti širdies žaizdas pas psichologą nėra nieko gėdingo. Natalija prisipažins, kad sunkiausia buvo ištverti, kai jos skandalingos skyrybos buvo aptarinėjamos viešai. Moteris neneigė, kad prireikė net specialistų pagalbos: „Turėjau net labai negražių minčių savo galvoje, bet aš visa tai sprendžiau, neslėpiau, nekišau po lova [...] faktas, aš buvau pas specialistus”, – prisipažins Natalija.

 

Garsi moteris atviraus, kad nepabijojusi prabilti apie buvusio sutuoktinio smurtą sulaukė daug palaikymo iš kitų panašaus likimo moterų ir sako, kad susivieniję moterys yra labai tvirta ir galinga jėga. Skaitydama kitų panašaus likimo moterų istorijas ir dalindamasi savo, Natalija sako, kad nėra vienos laimės formulės, ir nors tvirtą žingsnį skyrybų link žengti labai sunku, Natalija sako, kad tikrai verta. „Nesakau, kad darykite taip kaip aš ir visos būsite laimingos. Ne, buvo tikrai labai sunkių akimirkų, bet pažadu, kad verta”.

 

Natalija drąsiai gali būti pavyzdys daugeliui. Nė vienos skyrybos moters nepalaužė, priešingai, tai paskatino tapti nepriklausoma ir įgyvendinti ilgus metus puoselėtą svajonę tapti nekilnojamo turto brokere. Laidoje Natalija atviraus, kad su didžiuliu susižavėjimu stebėjo moteris, kurios dirba NT srityje ir jai tai atrodė labai romantiška, todėl gavus progą išbandyti save šioje srityje, nė akimirkos nesudvejojo.

 

„Šiame darbe sutinku labai daug įdomių žmonių iš viso pasaulio. Atstovauju klientams iš Floridos, Niujorko ir kitų didžiausių miestų. Daugelio istorijos be galo įkvepiančios ir įdomios, kartais net juokiuosi, kad nereikia jokių kočingo programų, kai turiu tokį darbą”, – atviraus Natalija.

 

Visa Natalijos istorija – laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val. per LNK.