Mišelis de Nostradamas labiausiai išgarsėjo savo pranašystėmis, kurios iki šių laikų stebina net daug ko mačiusius mokslininkus neįtikėtinu tikslumu. Teigiama, kad jis ne tik užrašė pranašystes, bet ir išrado likimo (Fortūnos) ratą. Tai labai paprastas metodas, kuris padeda gana tiksliai numatyti ateitį. Viskas, ko reikia, tai užmerkti akis, sukoncentruoti dėmesį į rūpimą klausimą ir besti pirštu į bet kurią rato vietą. Atsakymas į klausimą priklausys nuo to, kurį skaičių parodys pirštas.

 

Atsakymai į Nostradamo Fortūnos rato klausimus:

 

likimas1. Taip. Jūs priklausote tiems žmonėms, kurie nepraranda sveiko proto. Net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Nereikėtų pasiduoti iš karto, kai tik susiduriama su problemomis. Reikia būti kantriems ir ištvermingiems. Galiausiai jums pavyks! Nebijokite pasitikėti savimi ir kitais.

 

2. Taip. Bet ne šiandien ir ne rytoj. Kažkas stovi ant jūsų tako ir bando sumaišyti visas kortas. Neimkite to giliai į širdį. Tačiau nenuvertinkite savo priešų. Venkite susidūrimų. Pabandykite rasti pozityvų problemos sprendimo būdą.

 

3. Taip. Įvykiai artimiausiu metu pranoks jūsų lūkesčius. Jeigu būsite pakankamai išmintingi ir vengsite nepamatuotos rizikos, jus lydės sėkmė, kad ir ko imtumėtės. Svarbiausia neprarasti kantrybės ir ištvermės, kurios reikia tiek sau pačiam, tiek bendraujant su kitais.

 

4. Taip. Šiuo metu atrodo, kad esate laimės kūdikis. Todėl nėra priežasties abejoti savimi. Sėkmė jus ilgai lydės. Mėgaukitės šiuo laimingu gyvenimo etapu.

 

5. Jūs esate visiškai teisus. Šiuo metu per daug dėmesio skiriate kitų žmonių nuomonėms, nes jaučiate kažkokį trūkumą, kad galėtumėte jaustis visiškai laimingi. Ilgai nedelskite ir parodykite tai, ką norite.

 

6. Viskas bus sunkiau negu jūs tikitės. Jūs pradėjote ne iš tos pusės, iš kurios reikėtų. Kiti žmonės tai, kas jums rūpi, matai visai kitaip. Todėl reikėtų paklausyti gerų patarimų iš šalies ir nepuoselėti tuščių vilčių.

 

7. Šis klausimas dar nėra išspręstas. Reikėtų duoti sau laiko ir nesistengti žūtbūt ką nors padaryti. Pabandykite mėgautis akimirka. O visa kita susidėlios į savo vietas savaime. Jeigu klausimas, kurį uždavėte, kelia labai didelį nerimą, pakartokite Fortūnos rato spėjimą po savaitės.

 

8. Būkite atsargūs. Stenkitės netikėti viskuo, kas jums sakoma. Rekomenduojama išlaikyti tam tikrą atstumą. Šiandien viskas gali atrodyti daug gražiau negu yra iš tikrųjų. Būkite atsargūs, kad netektų nusivilti vėliau.

 

9. Be abejo. Tačiau be pagalbos jūs nieko negalėsite padaryti. Pasitarkite su geru draugu apie problemas, kurios jus kankina. Nesuinteresuotas asmuo gali blaiviau įvertinti situaciją.

 

10. Taip. Bet nesileiskite būti suklaidinami. Parodykite daugiau pasitikėjimo savimi – tada viskas bus gerai. Šiuo metu galite pasikliauti savo intuicija.

 

11. Šį klausimą kelti dar yra per anksti. Imtis veiksmų dar nepribrendo reikalas. Kol kas viską palikite taip, kaip yra. Šiuo metu tai yra geriausia, ką galite padaryti.

 

12. Labai įmanoma. Viskas vyksta daug greičiau ir daug geriau negu jūs manote. Tačiau nereikėtų stengtis sužavėti asmenų, kurie visiškai nesuinteresuoti jūsų reikalais. Atkreipkite dėmesį, kad kažkas nuoširdžiai nori būti jūsų draugu.

 

13. Viskas vyksta pagal planą. Veikiate neryžtingai. Tai klaidina kai kuriuos jūsų draugus. Jie į jus žvelgia kaip į neprognozuojamą asmenį ir tai yra visiškai jums ne į naudą. Sugriaukite šį įvaizdį. Kitiems jūs patinkate labiau negu patys manote.

 

14. Viskas bus gerai. Tačiau tik tada, jei aktyviai veiksite. Leidžiama viskas, išskyrus atidėliojimą. Būkite iniciatyvūs ir nustebinkite kitus savo idėjomis ir produktyvumu.

 

15. Taip, jūs galite pasikliauti savo laime. Laukia netikėti ir palankūs likimo posūkiai. Dabar nereikia nieko naujo išradinėti, o tiesiog palaukti. Skuboti veiksmai gali nuvesti ne ten, kur norite.

 

16. Visos viltys pasiteisins. Tačiau ne taip, kaip manėte. Todėl reikia būti pasiruošus pokyčiams, neapsiriboti vienu tikslu. Būti lankstiems ir priimti kritiką.

 

17. Vis dar kelia abejonių. Reikia gerai pagalvoti apie tai, ko iš tikrųjų norite, nes jūsų norai gali vis dar būti nebrandūs. Tikitės per daug iš kitų žmonių. Artimiausiu metu niekas per daug nesikeis. Tačiau laimingo atsitiktinumo dėka gali aplankyti sėkmė. Reikėtų atidžiai klausytis savo vidinio balso.

 

18. Galite susidurti su sunkumais. Reikia išlaukti, kol praeis sunkumai. Tačiau tai nereiškia, kad viskas, ko imsitės, būtinai nesiseks. Atvirkščiai – nusivylimas skatina imtis pozityvių pokyčių. Draugai bus malonūs, norės jums padėti.

 

19. Nepasitikėjimas ir pyktis vis dar yra toli nuo jūsų. Tačiau, jei neatsikratysite abejonių ir neryžtingumo, galite sukelti kitų žmonių nusivylimą. Dėl per didelio kuklumo jums nepavyksta pasiekti sėkmės. Būkite atviresni kitiems žmonėms, megzkite naujas pažintis.

 

20. Taip. Šiuo metu atrodo, kad viskas sekasi kaip sviestu patepta. Nėra jokio pagrindo abejoti savo sėkme. Laimė truks gana ilgai.

 

21. Taip. Norint užbaigti tikslą, reikės įdėti pastangų. Būkite drąsūs, rizikuokite, kreipkite dėmesį į tai, kas vyksta aplink ir atminkite, kad sutapimų gyvenime nebūna.