Nuo senų senovės žmogus ieškojo augalų, kurie padėtų priimti sprendimus ir leistų pažvelgti į ateitį, ypač meilės srityje. Dabar dažniausiai vaikai buriasi augalų žiedais. Tikriausiai visiems vaikystėje yra tekę burtis ramunės žiedlapiais ir klausti myli ar nemyli, sugalvoti norą ir pūsti pienės pūkus. Todėl buriantis su augalais svarbiausia tikėti visa širdimi, tuo, kas daroma ir pasitikėti visatos galia.

 

burtai

Burtis su gėlėmis yra ne tik malonu ir smagu, bet ir estetiškai patrauklu. Iki šiol yra tikinčių, kad augaluose yra magiškų galių, kurios gali palengvinti atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus ieškojimą.

 

Su gėlėmis dirbantys žmonės dažnai pastebi, kad augalai ne tik gražūs, bet ir turi magišką aurą. Stipri jų energetika gerina nuotaiką, skatina pozityvų mąstymą, kartais net padeda išgydyti sunkias ligas. Burtų su gėlėmis paprastumas lėmė, kad jie išpopuliarėjo ir net išliko iki mūsų dienų. Šiandien tai daryti dar paprasčiau, nes gėlių visur galima nusipirkti, nesvarbu, ar dabar jų sezonas, ar ne. Spėti ateiti iš gėlių žiedų nereikia jokių ypatingų žinių ir įgūdžių. Tačiau jų atsakymas būna labai trumpas ir aiškus. Kita vertus, būtina atsiminti, kad mes patys esame savo likimo kūrėjai ir galime keisti savo gyvenimo kryptį, kaip panorėję.

 

Kiekviena gėlė turi skirtingų bruožų ir savybių. Kokią gėlę rinktis priklauso nuo to, ką norima sužinoti. Pavyzdžiui, ramunėlės naudojamos meilės, romantinių santykių burtams, alyvų žiedai pasakys, ar planai ir tikslai ateityje bus įgyvendinti.

 

Dažnai suaugusieji mano, kad būrimas su ramunėlėmis yra vaikiškas, juokingas ir nerimtas, tačiau jose iš tiesų slypi galinga magiška jėga. Burtis rekomenduojama Saulei leidžiantis, moteriškomis dienomis (trečiadienį, ketvirtadienį ir šeštadienį). Dešine ranka plėšyti ramunėlės žiedlapius, tuo pačiu metu įsigilinus į savo mintis ir norus. Klausimai turi būti labai konkretūs – tokie, kad į juos būtų galima atsakyti tik taip arba ne. Plėšyti ir žemėn mesti žiedlapius, kol liks vienas, kuris ir tars paskutinį žodį (taip arba ne).

 

Kitam burtui su gėlėmis reikės bent 5 žmonių. Visi jie turėtų susirinkti lauke. Į didelę skrybėlę sudėti tiek gėlių, kiek susirinkę žmonių. Tarp jų turėtų būti baltų, raudonų, geltonų rožių, katilėlis, lelija, rugiagėlė, gvazdikas ir ramunė. Kiekvienas dalyvis galvoja apie žmogų, kuris vienaip ar kitaip patinka. Tada visi iš skrybėlės išsitraukia užmerktomis akimis po gėlę. Jų reikšmės: geltona rožė – pavydas, katilėlis –atsisakymas, rugiagėlė – draugystė, raudona rožė – didelė sėkmė arba tikra meilė, balta rožė – vestuvės, lelija – ginčas, gvazdikas – simpatija, ramunė – geros naujienos.

 

Kartais gyvenime pasitaiko tokių situacija, kad mergina turi keletą gerbėjų ir negali iš jų išsirinkti vieno. Tokiu atveju gali padėti būrimas rožių žiedlapiais. Nuo gerbėjo padovanotos rožės nuskabyti žiedlapių, kiek yra pretendentų į širdį. Tada ant kiekvieno žiedlapio užrašyti po pirmą gerbėjo vardo raidę. Žiedlapius sudėti į gilų dubenį ir jį padėti ant aukštos vietos (kalvos ar balkono). Kai pakils vėjas, leisti išskristi visiems žiedlapiams, išskyrus vienam. Tas žiedlapis, kuris liks inde, ir parodys, kuris teisingas išrinktasis.