Rūkas – tai vandens garų, mikroskopinių lašelių ar ledo kristalų, kondensacijos forma, kurie kaupiasi paviršiniame atmosferos sluoksnyje (kartais iki kelių šimtų metrų) ir padaro orą mažiau skaidrų.

 

rukas

Rūkas yra įprastas gamtos fenomenas, kurį, ko gero, visiems yra tekę matyti. Tačiau rūko magijai nė vienas nelieka abejingas. Jis skatina tamsias, miglotas, paslaptingas, kartais trikdančias asociacijas. Kartais, stebint tirštą rūką, kyla minčių, kad netrukus nutiks kažkas paslaptingo ir baisaus. Labai dažnai rūkas slopina garsą, kas suteikia dar daugiau siurrealizmo šiam gana kasdieniniam reiškiniui.

 

Rytą rūkas gaubia pasaulį balta, tiršta danga – po juo tarytum pradingsta horizontai, sienos, medžiai, miestų gatvės. Viskas tampa nematoma po šia besvore tamsuma. Po to palaipsniui, lyg atsirandantys iš paralelinės visatos, vienas po kito vėl pasirodo dingę objektai.

 

Tačiau jeigu rytą rūkas sukuria magišką atmosferą, tai naktį sukelia visiškai kitokias emocijas. Vaiduokliškos šviesos tamsoje, prasiskverbiančios pro tirštą rūką. Ilgų atstumų šviesos spinduliai atrodo tokie ryškūs ir apčiuopiami, regis, galėtumėte paliesti juos ranka. Absoliuti tyla ir tuštuma gatvėse sukuria fantasmagorišką atmosferą ir iliuziją, kad vyksta kažkas keisto ir neįprasto pasaulyje. Atrodo, kad tokiomis naktimis anapusinio pasaulio jėgos išeina medžioti vėlyvų keliautojų…

 

Rūkas naktį – tinkamas laikas burtams, kada tiršta migla dengia viską aplinkui. Burtai bus efektyvesni, jei nebus nė spindulio dirbtinės šviesos ir rūke gali būti tik vienas žmogus – tas, kuris buriasi. Rūkas tarytum atskiria asmenį nuo pasaulio, palieka vieną su Žeme po kojomis. Pažvelkite į rūką priešais jus. Užpildykite rūką emocijomis ir jausmais: baime ir meile, susierzinimu, neapykanta, džiaugsmu ir malonumu… Siųskite rūkui savo jausmus, kaip spindulius, kol jie taps jums matomi. Jūs turite pamatyti, kaip tie spinduliai palieka jūsų kūną, nuspalvina rūką skaisčiomis šviesos dėmėmis.

 

Pamatyti savo jausmus ir emocijas rūke yra pirmas dalykas, kurį reikėtų išmokti. Po to užmirškite apie savo jausmus ir pradėkite skleisti spindulius. Ženkite žingsnį į priekį ir pabandykite pajusti kaip, ką jau išmetėte į rūką, paveikia jus. Visos šios emocijos turi suplūsti į jus.

 

Jeigu sugebate tai pajausti, pereikite prie kito etapo: užpildykite rūką priešais jus su karštais spinduliais. Tada grįžkite į rūką ir pajuskite jo šilumą. Kai pasipraktikavę turėsite šiek tiek įgūdžių, galėsite pradėti naudoti jo galią savo tikslams siekti. Rūkas ne tik kaupia jūsų siųstas žinutes, tačiau jis ir daug kartų jas sustiprina. Tad jeigu trūksta jėgos, užpildykite rūką visomis savo galiomis, kad jis susigertų ir grįžtų atgal kaip bumerangas daug kartų sustiprėjęs. Jeigu reikia drąsos – tai rūkas gali padidinti drąsą. Šią būrimo techniką galima naudoti labai įvairiai.

 

Be to, rūkas gali būti naudojamas kaip apsauga. Vaikščiojant rūke, aplink asmenį susidaro tam tikri sūkuriai, tarsi kokonas. Tokiame kokone galima jaustis visiškai saugiai nuo blogio, slypinčio rūke.

 

Rūkas suteikia puikią galimybę pagerinti koncentraciją. Atsistokite ant kalno, kad rūkas būtų žemiau jūsų ir būtų aiškiai matomas. Sukoncentruokite žvilgsnį į rūko debesį. Jūsų užduotis – „pradeginti“ skylę rūke, kad pamatytumėte, ką jis slepia. Įsivaizduokite rūko sūkurius, kurie jūsų kūną arba tik galvą gaubia – tai gera apsauga nuo išorinių bandymų skaityti jūsų mintis.