Nemažai žmonių apie penktadienio vakarą pradeda galvoti nuo pirmadienio. Kaip leidžia laisvalaikį skirtingi Zodiako ženklai? Kokia veikla jiems labiausiai padeda atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbų, streso ir nerimo?

 

šokiai

 • Avinas. Galbūt kam nors darbas biure yra nuobodus, tačiau šio ženklo atstovai į darbą eina kaip į šventę. Avinai draugiškai elgiasi su visais darbuotojais: nuo valytojų iki vadovų. Penktadienio vakarą jie paprastai linkę pasidalyti su kolegomis savo planais, kur geriausia linksmintis vakare. Laisvą laiką jie mėgsta leisti draugų ir kolegų būryje. Jų sutuoktiniams tai nelabai patinka.
 
 • Jautis. Šio ženklo atstovai labai darbštūs ir atsakingi. Kiti juos dažnai apibūdina kaip darboholikus. Jie ilgiausiai užsibūna darbe. Jeigu yra nebaigtas nors mažiausias darbelis, mintis apie nebaigtus darbus aptemdo visą džiaugsmą dėl laisvalaikio. Vakarėlyje Jaučiai pasirodo patys paskutiniai, blaivūs, bet labai patenkinti savimi!
 
 • Dvyniai. Penktadieniams šio ženklo atstovai neteikia ypatingos reikšmės, nes jie ir kitomis dienos prisigalvoja įdomių veiklų. Važinėjo dviračiu, surengė varžybas biure (ir jas laimėjo), pabandė lankstyti origami ir pan. – Dvyniams kiekviena diena lyg šeštadienis. Jie visada išsiskiria iš kitų ir vis tiek yra vieni produktyviausių darbuotojų.
 
 • Vėžys. Penktadienio vakarą šio ženklo atstovai mieliau rinktųsi ne naktiniame klube, o su šeima arba artimaisiais. Savaitgalį jie būtinai ras laiko aplankyti II eilės pusbrolį, tetą ar močiutę. Vėžių namuose savaitgalį nuolat būna pilna suaugusiųjų su vaikais, katėmis ir šunimis. Šio ženklo atstovų nuomone, nieko nėra geriau nei tai.
 
 • Liūtas. Šio ženklo atstovai visada jaučiasi lyderiai, net jei yra jaunesnieji asistentai. Jie niekada nepraleis savaitės, nepasakę kolegoms, kokie jie šaunuoliai ir kaip puikiai atliko savo darbą. Jiems patinka švęsti plačiai. Laisvalaikiu jie taip pat nori spindėti kaip žvaigždė ir kad draugai apipiltų jį dėmesiu ir pagyromis. Kadangi jie yra charizmatiški, paprastai jiems tai kuo puikiausiai pavyksta.
 
 • Mergelė. Šio ženklo atstovai laisvalaikiu galbūt iškeis mineralinį vandenį į kavos puodelį, salierus į spurgą, o jei visai atleis vadeles – tai net nustos pamokslauti draugams apie alkoholio žalą! Mergelės niekada nepamiršta laikytis sveikos gyvensenos principų. Tačiau jos visada bus vieninteliai asmenys, kurie rytą pasiūlys mineralinio vandens stiklinę.
 
 • Svarstyklės. Ramios ir stabilios Svarstyklės penktadienio vakarą visiškai pasikeičia ir yra pasiruošusios naujoms, jaudinančioms patirtims. Šio ženklo atstovai gali spontaniškai suplanuoti kelionę į geriausią šalies naktinį klubą ar kitą pasilinksminimo vietą, ar suorganizuoti varžybas, kas greičiausiai pereis visus miesto barus. Po siautulingo savaitgalio Svarstyklės grįš į biurą ir ramiai kibs į darbus. Niekas net neįtars, kad penktadienio naktį šoko miesto fontane!
 
 • Skorpionas. Šio ženklo atstovai turi didelių planų penktadieniui su priešingos lyties atstovais. Jie išjungs telefonus, mes visus darbus į šalį ir pasiners į sekso maratoną.
 
 • Šaulys. Šio ženklo atstovai laikosi principo: susirask tokį darbą, kuris patinka ir nereikės dirbti daugiau nė vienos dienos gyvenime. Todėl ir laisvalaikį jie leidžia su kolegomis, siekdami sustiprinti ryšį, atrasti bendrų, juos jungiančių dalykų ir nuspręsti, kaip būtų galima pagerinti darbų kokybę ir kokių naujovių įdiegti darbe.
 
 • Ožiaragis. Šio ženklo atstovai gyvena pagal griežtą planą: dirba nuo 9 iki 17, ilsisi nuo 17 valandos. Kiekvieną siūlymą bent šiek tiek pakeisti dienotvarkę jie atidžiai apsvarsto ir įvertina, ar tai jiems naudinga. Kai kiti vakare blaškosi ieškodami mieste laisvo staliuko, Ožiaragiai jaučiasi ramūs, nes jį užsisakė pirmadienį. Ketvirtadienio vakarą jie išsirenka aprangą ir aksesuarus vakarui ir apžiūri, kad viskas atrodytų nepriekaištingai.
 
 • Vandenis. Artėjant penktadieniui, šio ženklo atstovų galvose pradeda suktis milijonas idėjų. Gal vakare pašokti? O gal nueiti į filmų festivalio atidarymą? Arba į koncertą miesto aikštėje? O gal įsigyti bilietus ir spontaniškai išvykti į trumpą, savaitgalio kelionę? Labai dažnai tokie grandioziniai planai baigiasi tuo, kad Vandenis patogiai įsitaiso ant sofos su kate ir užkandžiaudamas žiūri televizijos programą.
 
 • Žuvys. Šio ženklo atstovams pasaulietinė tuštybė yra lyg nelengvas darbas. Penktadienį viskas, ko jie nori – tai atsipalaiduoti. Todėl jie dažniausiai sugalvoja, kaip išvengti susitikimų su draugais, užsidaro namuose ir žiūri mėgstamus filmus arba skaito knygas.
 

PASTABA! Tai nėra asmeninis horoskopas, tad į šias rekomendacijas nereikėtų žiūrėti labai rimtai. Jos sudarytos, atkreipiant dėmesį į labiausiai išsiskiriančius kiekvieno Zodiako ženklo bruožus. Kiekvienas žmogus, nepaisant jo Zodiako ženklo, yra šiek tiek kitoks.