Dainininkė Neringa Šiaudikytė nušovė du zuikius: atrado meilę ir dėl jos pradėjo sportuoti. 23-ejų metų mergina, kuri viešai yra prabilusi apie plastines operacijas, šį šeštadienį 8.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 laidoje kalbės kitaip: ,,Sportuoti yra būtina. O dabar yra smagu judėti, nes šalia turiu savo asmeninį trenerį Tomą. Jis mane visuomet skatina netinginiauti, o aš taip pat padedu jam tobulėti.“

 Asmeninis treneris šokėjas Tomas Uroška šį šeštadienį ves mankštą laidos ,,Sportuok su mumis“ vedėjai Vladai Musvydaitei ir savo merginai Neringai. ,,Artimą žmogų visuomet sunkiau treniruoti, nes jis prašo nuolaidų ir mėgina pratimus nusukti“, – prisipažins Tomas.

 

,,Kodėl tu taip greitai darai pratimus? Kodėl mes nedarome tempimo pratimų? Aš nespėju! Tomai, atsiimsi!“ – šūkaus Neringa, darydama rytinę mankštą. O Tomas ragins: ,,Neringute, pasistenk! Dar vieną kartą pamėgink, šaunuolė!“

 

,,Pirmą kartą mūsų ryto mankštoje dalyvavo pora. Buvo labai linksmas filmavimas, nes Tomas reikalavo maksimumo iš Neringos, o ši moteriškai mėgindavo gudrauti“, – pasakoja laidos vedėja Vl. Musvydaitė.

 

Šio šeštadienio treniruotėje Tomas taip pat parodys, kuriuos pratimus dažniausiai rekomenduoja atlikti savo mylimajai. ,,Nemokau aš jos šokti, bet stengiuosi sudaryti tokį planą, kad jos kūnas dar labiau sutvirtėtų“, – TV3 žiūrovams pasakos asmeniniu treneriu Kaune sporto klube dirbantis vaikinas.

 

,,Neteisa, vieną kartą tu mane šokdinai net degalinėje“, – šypsodamasi išduos dainininkė. ,,Tomo pravesta treniruotė pritaikyta visiems. Tik atsikelkite ir atlikte ją kartu žiūrėdami mus anksti ryte. Tai bus puikus energijos užtaisas visai dienai“, – ragina laidos vedėja Vl. Musvydaitė.

 

,,Ši treniruotė stebuklinga“, – sakys Tomas ir tik makštos pabaigoje atskleis treniruotės paslaptį.

Laida ,,Sportuok su mumis“ jau šį šeštadienį 8.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

,,Sportuok su mumis“ – savaitgaliais 8.30 val. per TV3!