Ketvirtadienio pavakarę 17.25 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ dviejų nesuderinamų idėjų kaktomuša – vegetarai ir mėsos mylėtojai diskutuos apie tai, kas yra sveikiau žmogaus organizmui, o vienas laidos dalyvis net mėgins pagerinti didkepsnių valgymo rekordą stebint vegetarams.

 

jurate

 

Rekordo sieksiantis Ignas pasakos, kad tokia idėja susigundė tuomet, kai pamatė vaikiną, kuris televizijos laidoje pagerino mėsainių valgymo rekordą bei nuo to laiko pradėjo domėtis rekordais bei kaip juos pagerinti.

 

yra kaip yra

 

Ignas laidoje pasakos, kad jam geriau būti be salotų negu būti be mėsos. Vyras sakys, kad dietų niekada nesilaikė, yra sveikas ir nemato pagrindo išsidirbinėti nevalgant mėsos. Laidos dalyvis sakys, kad yra šalių, kur žmonės mėsos nevalgo dėl religinių įsitikinimų, tačiau tai negalioja Lietuvoje.

 

yra kaip yra

 

„Čia tas pats, kas turėti mašiną, bet vaikščioti pėsčiomis“, – 17 val. 25 min. laidoje „Yra, kaip yra“ pasakos Igoris.

 

Kita laidos dalyvė – 27 metus mėsos nevalganti Jūratė, kuri yra vegetariško darželio vadovė. Moteris pasakos, kad vegetare tapo 12 – oje klasėje. Šiuo metu moteris su vyru augina 4 vaikus, jų namuose mėsos nėra. Anot jos, visi vaikai sveiki ir jaučiasi gerai. Be to, Jūratė pasakos, kad ji nedraudžia vaikams valgyti mėsos, čia jų pačių pasirinkimas.

 

Atidaryti privatų darželį, kuriame vaikai būtų maitinami tik vegetarišku maistu, moteriai kilo tuomet, kai jauniausiai dukrai reikėjo pradėti eiti į darželį. Jūratė nenorėjo eiti į darželį ir prašyti, kad jos dukrai nebūtų duodama mėsos, todėl pati nusprendė atidaryti nuosavą darželį.

 

Darželio vadovė pasakos, kad maistas jos įstaigoje yra gaminamas tik iš ekologiškų produktų bei viskas yra gaminama jų pačių virėjų. Atėję į darželį vaikai gauna žolelių arbatos ir vaisių, o pusryčiams valgo įvairias košes. Šiuo metu Jūratės darželį lanko apie 30 vaikų.

 

Visą mėsos mylėtojų ir vegetarų diskusiją žiūrėkite šį ketvirtadienį laidoje „Yra, kaip yra“ 17 val. 25 min. per LNK.