„Trisdešimt septyneri santuokos metai ir net dvidešimt penkeri iš jų kupini įtarinėjimų ir nežinios. Šitaip savo gyvenimą piešia Danutė. Moteris yra įsitikinusi, kad vyras turi nesantuokinę dukrą. Su kaimyne ir buvusia kolege Vilma. Kartu su ja veršelius girdė“, – apie dar vieną pagalbos prašančios moters skambutį pasakoja „TV pagalbos“ narė Sandra Žutautienė.

 

Screen Shot 2017-12-19 at 10.56.43 (Small)

 

Nuvykusi pas Danutę Sandra išgirdo išsamų pasakojimą, kodėl moteriai kyla įtarimų dėl vyro nuodėmingų pasilakstymų. „Matydavau, kaip nuo šieno abu pareina, šapelius vienas nuo kito renka… Namo tik grįžta, krenta į lovą ir matau bučinių padarytas kraujosruvas. Kartu dirbo, veršelius girdė, va ir prigirdė“, – pasakojo Danutė.

 

Screen Shot 2017-12-19 at 10.57.31 (Small)

 

Moteris atvira – ji visą laiką žinojo, kad jos vyras Algis yra neištikimas. Ir kaimynai, ir bendradarbiai apie tai papasakodavo. „Jis sakė, kodėl aš tau dukrą galiu padaryt, o kitai ne? Tai prieš dvidešimt penkerius metus gimė mergaitė. Įtariau, kad gali būti mano vyro vaikas. Įtarimai sustiprėjo, kai gimus mergaitei jis trynė rankas ir džiaugėsi, kad Vilmai gimė dukra“, – sakė Danutė.

 

Screen Shot 2017-12-19 at 10.58.54 (Small)

 

Įtarimai įtarimais, tačiau vieną kartą Algis pats Danutei prisipažino kaimynei vaiką užtaisęs. „Prieš kokius tris mėnesius jis pasakė, kad Julytė yra jo vaikas. Ir dar pasigyrė, kad Vilma, mergaitės mama, jam viską davė – ir paglamonėjo, ir apkabino, ir pamylėjo, o va iš manęs tai nieko negavo. Ir vaikai mūsų ne iš meilės gimė“, – skundėsi moteris.

 

Screen Shot 2017-12-19 at 11.00.08 (Small)

 

Sandra ir Danutė nuvyko susitikti su visos šios istorijos kaltininku Algiu. Išvydęs filmavimo kameras, vyras neslėpė savo pykčio. „Ne Danutės reikalas, ar aš su kita vaiko susilaukiau, ar ne“, – sakė jis.

 

Screen Shot 2017-12-19 at 11.00.30 (Small)

 

Sandrai teko įsitikinti – Algis nėra linkęs atvirai išpažinti savo nuodėmes ir atsakyti į labiausiai Danutei rūpimą klausimą apie kaimynės dukros tėvystę. Todėl moterys nuvyksta pas Vilmą, kuri visiškai nenustebo išvydusi „TV pagalbos“ komandą prie savo namų durų. „Danutė manęs nekenčia. Ir jau seniai. Ji mane kaltina, kad su jos vyru susilaukiau vaiko. Atėjo metas padėti tam tašką“, – susierzinimo neslėpė Vilma.

 

Danutė ir Vilma buvo pasiryžusios kibti viena kitai į plaukus. „Vilma žegnojosi, kad dukra, kurios susilaukė prieš dvidešimt penkerius metus yra jos teisėto vyro vaikas. Moteris paprašė, kad būtų atliktas tėvystės nustatymo testas ir galiausiai sudėti visi taškai“, – pasakojo Sandra Žutautienė.

 

Meilės trikampio atomazga – jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.