Jau visai netrukus LNK eteryje žiūrovus nustebins karščiausia sezono naujiena – šou „Lituanos Locos. Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje”. Laidos herojais tapę aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas jau atvyko į Meksiką ir sako, kad pirmieji kelionės įspūdžiai verčia iš koto.

 

Leo_Bruzas3 (Small)

 

Televizinį iššūkį priėmę aktoriai pasiryžo ne tik ilgai ir daug nuotykių žadančiai kelionei nuo Meksikos pakraščio iki Jungtinių Amerikos valstijų, bet ir kitam, daug sunkesniam eksperimentui. Kartu jie leis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

Leo_Bruzas4 (Small)

 

Anot šiuo metu Meksikoje laidą filmuojančių aktorių, kol kas viskas klojasi netikėtai – jau oro uoste jie neteko amo. Vos iš lėktuvo išlipusių laidos herojų L. Pobedonoscevo ir A. Bružo laukė gyvo garso meksikiečių mariači grupės pasirodymas.

 

Leo_Bruzas5 (Small)

 

Specialiai lietuviams groję muzikantai nestokojo geros nuotaikos, kuria labai greit užkrėtė ir aktorius. Ir Leo, ir Bružas į glėbį čiupo po oro uosto darbuotoją ir kartu pademonstravo audringų šokių. Toks aktorių pasitikimas suorganizuotas ne be reikalo – meksikiečiai lietuvius žinojo, laukė ir atpažino. Visą tai išvysti galite šmaikščiame vaizdo įraše.

 

Groja dainą:

 

 

Aktorių teigimų, šis netikėtumas buvo itin malonus. „Pagaliau kažkas mus pasitiko taip kaip ir priklauso. Meksika, mes tavęs laukėme, o tu, kaip matom, laukei mūsų. Kaip sako, savam krašte pranašu nebūsi, o čia – žvaigždės”, – juokavo laidos herojai.

 

Vietiniai atpažįsta aktorius:

 

 

Į tolimąją Meksiką aktoriai išsiruošė su tikslu nufilmuoti geriausią TV šou Lietuvoje. Keliaudami ekstremaliomis sąlygomis Leo ir Bružas tikisi patirti kvapą gniaužiančių ir įsimintinų nuotykių. Negana to, kelionės metu aktoriai gaus užduočių – netikėtoje aplinkoje jiems reikės sukurti improvizacijų įvairių lietuviškų laidų temomis, tad žiūrovų laukia ne tik kvapą gniaužiantys nuotykiai, bet ir daug juoko.

 

Laida „Lituanos Locos. Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje” LNK eteryje – jau greitai.