„Erotinius sapnus dažniau sapnuoja moterys ir būtent tos, kurios realybėje dėl religinių įsitikinimų ar dėl kitokių dorovingo auklėjimo priežasčių negali realizuoti savo seksualinių fantazijų, todėl tai daro būtent per sapnus“, – laidoje „Pasaulis X“ atskleis psichoterapeutas, seksologas Viktoras Šapurovas. Ar erotinius sapnus sapnuoja tik dorovingos moterys? Ir ar tikrai jie tokie jau nekalti? Speciali „Pasaulis X“ laida tarptautinės miego dienos proga – jau rytoj 20.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Laidoje psichoterapeutai atskleis – liautis sapnuoti erotinius sapnus nėra taip paprasta. Ypač tiems, kurie miegodami regi realiai neįgyvendintas erotines fantazijas ar gyvena pasyvų lytinį gyvenimą. Kaip šifruoti erotinius sapnus? Ir ar tikrai jie susiję su antgamtinėmis jėgomis?

 

Taip pat laidoje – lunatikavimo keistenybės. Pasak laidos ekspertų, miegodamas žmogus vaikšto, valgo, rengiasi, bet pabudęs tą pačią akimirką pamiršta visus savo neseniai atliktus veiksmus. Psichoterapeutų teigimu, lunatikuojant įvyksta asmenybės skilimas ir formuojasi du atskiri vieno žmogaus gyvenimai.

 

„Žmogus lunatikuodamas gali net pradėti levituoti, t.y., pakilti į orą“- sako netradicinės medicinos atstovas, parapsichologas Sigitas Povilaitis.

 

Erotinių sapnų šifravimas, lunatikavimo įdomybės ir paslaptingasis letargo miegas – rytoj, penktadienį, 20.50 val. laidoje „Pasaulis X“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Visas praėjusias „Pasaulis X“ laidas galite žiūrėti sau patogiu laiku „Lietuvos ryto“ televizijoje internete, adresu http://tv.lrytas.lt.
Laida „Pasaulis X“ – penktadieniais 20.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.