Atlikėjos Dianos Dargienės aštuonmetė dukra Unė pristato pirmą savo solinę dainą –„Sninga“. Anksčiau mergaitė dainuodavo kartu su mama, jos įrašė ir išleido vaikiškų dainelių albumą.

 

IMG_8200 IMG_8202 IMG_8203

 

„Kai Unė buvo penkerių, išleidome bendrą mūsų kompaktinį diską, tačiau Unė užaugo. Jai jau nebereikia nei mano pritarimo, nei palaikymo – tiek dainuodama, tiek scenoje puikiai jaučiasi ir be manęs. Atėjo laikas paleisti ir leisti  vienai dainuoti“, – savo dukra džiaugėsi Diana Dargienė.

 

 

Jaunoji atlikėja nuotaikingą dainelę apie žiemą baigė įrašinėti likus kelioms dienoms iki Kalėdų, kai visi ilgesingai žiūrėdami pro langus laukėme sniego.

 

IMG_8205 IMG_8233 IMG_8235

 

„Visada labai laukiu žiemos. O ypač sniego. Žiemą mes visada skrendame slidinėti. Tai mano mėgstamiausias užsiėmimas žiemą. Be to, žiemą būna Kalėdos, o per Kalėdas pas mus visada ateina tikras Kalėdų senelis. Aš jo visada labai labai laukiu. Man patinka jo laukti. Galvoju, kokią dainą dainuosiu ar eilėraštį jam sakysiu. O šiemet pati sugalvojau ir pastačiau jam baleto šokį. Šią žiemą labai ilgai nebuvo sniego. Labai laukiau, kol danguje pasirodys pirmosios snaigės. O laukdama kiekvieną dieną dainavau naują savo dainą „Sninga“ ir štai – pagaliau iš tiesų prisnigo!“, – džiaugėsi mažoji atlikėja.

 

 

IMG_8533

 

Unės mama didžiuojasi, kad jos aštuonmetė dukra labai aktyvi ir veikli: jau ketvirti metai „Nerijaus Juškos baleto mokykloje“ mokosi šokti, o šiemet pirmi metai, kai lanko dailiojo čiuožimo bei plaukimo treniruotes, dalyvauja įvairiose pramoginėse televizijose laidose, veda vaikiškus renginius ir, žinoma, koncertuoja. Be to, Unė labai jautri, jai visada norisi padėti kitiems, pasidalinti su kitais  tuo, ką turi pati. Jau treti metai ji kartu su krepšininku Jonu Valančiūnu yra vaikų organizacijos „Gelbėkit vaikus“ gerumo ambasadorė, taip pat prisideda ir prie Rimanto Kaukėno paramos fondo veiklos – lanko sergančius vaikus ligoninėse, jiems koncertuoja.

 

dvi

 

„Pastaruoju metu draugai bei Unės gerbėjai nuolat klausinėjo, kada gi sulauks naujų mūsų dainų. Būtent nuoširdus visų palaikymas ir paskatino mus įrašyti naują dainą, ir tęsti Unės muzikinę veiklą. Dainos teksto  bei muzikos autorius – Mindaugas Lapinskis yra ne tik talentingas kūrėjas, bet ir puikus žmogus. Jis ir Unė puikiai jaučia vienas kitą. Manau, kad ši dainelė – tik pradžia. Jau kuriamos ir kitos dainos, planuojami koncertai“, –šypsosi Diana.

 

 

Dainos teksto bei muzikos autorius Mindaugas Lapinskis

 

Nuotr. Aistės Navickaitės – Balčienės