Po tam tikru Zodiako ženklu gimęs vaikas yra skirtingas, pasižymi kitokiomis charakterio savybėmis ir polinkiais, todėl svarbu žinoti, kaip reikėtų elgtis su mažyliu. Pažinkite geriau savo vaiką ir sužinokite, kas verčia jį elgtis vienaip ar kitaip bei kaip derėtų jį auklėti.

 

Avinas

Kad ir ką darytumėte, neignoruokite šio vaiko. Marso valdomas Avinukas reikalauja dėmesio ir gali verstis per galvą, kad tik jį gautų. Tikriausiai dauguma tėvų pastebėjo, kad namuose jis tikras bosas! Net ir nemokėdamas kalbėti gali parodyti, kas jam patinka, o kas – ne. Po Avino ženklu gimusios mergaitės taip pat yra tiesmukos ir užsispyrusios, viskas turi vykti pagal jų norus. Avinukai vaikščioti ir kalbėti paprastai išmoksta anksčiau už kitus vaikus, todėl auklėjimu reikėtų susirūpinti kuo anksčiau. Būdami iš prigimties itin smalsūs, jie visur lenda, taigi šiuos vaikus būtina atidžiau prižiūrėti.

 

Jautis

Neversite jo daryti tai, ko nenori – ne veltui jaučio sinonimas yra „bulius“. Kita vertus, po šiuo ženklu gimę vaikai yra ramiausi ir taikiausi iš visų, bet tik tol, kol jų niekas nespaudžia. Su Jautukais reikia tartis pasitelkiant logiką ir meilę, o ne prievartą. Šie vaikai labai mėgsta apkabinimus, glostymus, bučinius. Būdami sveiki, stiprūs ir emociškai stabilūs Jautukai atrodo labiau pažengę už savo bendraamžius. Kadangi subręsta anksčiau negu kiti, jie nemėgsta išskirtinio dėmesio, tačiau vertina leidimą elgtis taip, kaip jiems atrodo geriausia.

 

Dvyniai

Jei nusišypsojo laimė turėti po Dvynių ženklu gimusį vaiką, išmokite skraidyti, nes gavote du vaikus vietoj vieno! Jūsų mažylis vienu metu sugebės būti keliose vietose, ir jums teks išmokti su tuo susidoroti. Šiuos vaikus valdo Merkurijus, kuris suteikia jų kojytėms sparnus. Būdami ypač aktyvūs Dvynukai neapkenčia suvaržymų ir siekia nuolat tyrinėti juos supantį pasaulį. Jiems reikia įvairovės, taigi tėvai turėtų juos aprūpinti gausybe žaislų ir knygelių. Šie bendraujantys ir smalsūs vaikai lengvai susiranda draugų ir mėgsta leisti su jais laiką.

 

Vėžys

Tipiškas mamyčiukas, kurio nuotaikos svyruoja kaip jį valdančio Mėnulio fazės. Apdovanoti puikiomis stebėjimo galiomis ir ypatinga atmintimi, Vėžiukai pasižymi turtingu ir įvairiapusiu emocijų pasauliu. Širdyje jie jaučiasi vieniši, todėl šias švelnias sielas lengva auklėti ir valdyti. Vėžiukams reikia daug dėmesio ir meilės, jų emociniai poreikiai gerokai lenkia kitų Zodiako ženklų vaikus. Tėvams teks išmokti juoktis ir verkti kartu su savo vaiku, apsaugoti jį nuo tikrų ir įsivaizduojamų baimių. Dėmesys ir empatija paskatins atsiskleisti meninėms ir kūrybinėms vaiko galioms bei leis jam įgyti pasitikėjimo savimi.

 

Liūtas

Liūtas bus laimingas ir linksmas, jei reikalai klostysis taip, kaip jam norisi. Šiek tiek per daug pasitikėdamas savimi vaikas puls kiekvieną, kuris ims kėsintis į jo karūną. Tėvai turėtų skatinti prigimtines lyderio savybes, taip pat nepamiršti skiepyti teisingumo jausmo, nes kitaip bręs tik tuščias pasipūtėlis. Apdovanoti orumo jausmu Liūtukai siekia valdžios ir reikalauja būti dievinami. Jie taip pat yra žaismingi, mėgsta linksmybes, žaidimus ir iššūkius. Nors šie vaikai protingi ir greitai mokosi, jie linkę patinginiauti, todėl svarbu juos mokyti disciplinos ir atsakingo požiūrio į savo pareigas.

 

Mergelė

Šis mažylis visuomet yra budrus, bet tuo pačiu labai taikus ir ramus. Jis turi tvirtą nuomonę apie tai, kas jam patinka ir nepatinka bei dažniausiai yra išrankus maistui. Nereikėtų nustebti net tuomet, kai jis kategoriškai atsisakys šokoladų ar greitmaisčio ir vietoj jų pasirinks sveiką maistą. Po Mergelės ženklu gimusius vaikus auginti lengva, nes jie maloniai elgiasi, mėgsta švarą ir tvarką. Gana anksti išmoksta kalbėti ir yra aktoriai iš prigimties su nuostabiomis mimikos galimybėmis. Jie dažniausiai būna mokytojų numylėtiniai, nes yra sumanūs ir lengvai auklėjami. Vis dėlto šie vaikai jautrūs kritikai, nors patys lengvai pastebi kitų klaidas ir trūkumus.

 

Svarstyklės

Nepaprastai žavingas vaikas, pamaloninantis mieliausiomis veido išraiškomis. Pernelyg puikaus charakterio, kad pultų rodyti pykčio priepuolius. Tėvai neturėtų daryti vienintelės klaidos – siūlyti jam rinktis iš dviejų alternatyvų, nesvarbu, kas tai būtų: maistas, drabužiai ar žaislas. Svarstyklės paprasčiausiai negali apsispręsti! Vertėtų švelniai vesti vaiką per gyvenimą ir neskubinti jo. Tačiau nereikėtų nusivilti manant, kad Svarstykliukės yra lėtos, jų prigimtinis atsargumo pojūtis leidžia aplenkti pavojus ir klaidas, dėl kurių kiti tėvai savo atžalas turi sergėti.

 

Skorpionas

Tai tikras iššūkis tėvams, nes šie vaikai mėgsta kovoti. Mažieji Skorpioniukai niekuomet nebus linkę eiti į kompromisus. Savo gražiomis užburiančiomis akimis jie sugebės įtikinti, kad viskas turi vykti pagal jų norus. Po šiuo Zodiako ženklu gimusių vaikų stipri valia puikiai dera su sveiku ir stipriu kūnu, todėl tėvams reikės imtis griežto auklėjimo nuo mažų dienų. Šie vaikai mokosi tik iš tų, kuriuos suvokia kaip stipresnius už save. Taigi tėvams derėtų likti tvirtiems ir užsikariauti Skorpionuko pagarbą, tačiau visuomet tai daryti su meile. Gerai auklėjami vaikai užaugę tampa nuostabiomis, visus traukiančiomis asmenybėmis.

 

Šaulys

Tipiški šio ženklo atstovai niekuomet nesuauga. Šių vaikų pozityvi nuostata ir meilė žmonijai užtikrina, kad jie visuomet bus apsupti draugų. Šauliukai ir iš tėvų visuomet tikisi švelnių apkabinimų ir labai nusivilia jų negavę, tuomet ima ieškoti saugumo ir paguodos prisiglausdami prie mylimiausios antklodės ar meškiuko. Po šiuo ženklu gimę vaikai paprastai būna itin nuoširdūs ir kartais net brutaliai atviri, to paties jie laukia ir iš aplinkinių. Norint užsitarnauti savo vaiko pagarbą, reikėtų visuomet elgtis teisingai, laikytis pažadų ir atvirai reikšti nuomonę.

 

Ožiaragis

Su šiais vaikais nebandykite veblenti ar guguoti kaip su kūdikiais, tai labiausiai subrendęs Zodiako ženklas. Atrodo, kad jie jau gimsta seni, tačiau kuo vyresni tampa, tuo jauniau atrodo! Šie vaikai iš pykčio negriūva ant žemės prekybos centre, jie, nesukeliant sau skausmo, randa brandžių būdų išreikšti nepasitenkinimą ir neigiamas emocijas. Ožiaragiukai gana gerai žino, ko jie nori ir, patikėkite, jie ras būdą tėvams tai parodyti. Po šiuo ženklu gimę vaikai greitai įpranta prie rutinos, mėgsta, kad visi jų daiktai turėtų savo vietas ir negali pakęsti, kai kas nors pajudinama be jų žinios.

 

Vandenis

Tai ateities vaikai, gyvenantys rytojumi. Jautrūs individualistai, kurių minčių tėkmėje dažnai sunku susigaudyti. Šį ženklą valdo Urano planeta, todėl mažasis gali itin neigiamai reaguoti į tiesmukus nurodymus. Tačiau jam reikėtų duoti laiko apsvarstyti visus pliusus ir minusus, susidėlioti mintis ir juo pasitikėkite – didelė tikimybė, kad jis pasielgs tinkamai. Vandeniukai kupini vidinių prieštaravimų, jie nenuspėjami, žavingi ir stebinantys. Jie gali nežinoti, kur eina, tačiau yra įsitikinę, kad ten pateks. Jie gali klajoti bandydami pasiekti vaivorykštę ar paprasčiausiai tyrinėti apylinkes. Kad ir kaip būtų, reikėtų susitaikyti su tuo, kad nežinosite, ko ir šio vaiko tikėtis.

 

Žuvys

Šie vaikai atrodo kaip nužengę iš reklamos paveikslėlio, o tėvai dažnai juos vadina visų svajonių išsipildymu – stebuklingais, žavingais angeliukais. Žuviukai dažniausiai ir gyvena pagal šį sukurtą įvaizdį – visuomet fantazijų pasaulyje. Šie vaikai nesilaikys įprastos rutinos, jie žygiuos pagal savo mušamo būgno ritmą. Pusryčiai gali būti valgomi per pietus, o vakarienė – kai visi sumiega. Žuviukams reikia daug dėmesio, nes tai jautrūs ir greitai pažeidžiami vaikai. Jie labai vertina privatumą ir pajutę pavojų iš karto traukiasi į saugų vidinį pasaulį. Neptūno valdomos Žuvytės yra nepaprastai kūrybiškos ir meniškos, dievina šokius, dainas, poeziją.