Garsiausias pasaulyje laivas „Titanikas“ 1912 metų balandžio naktį iš 14-osios į 15-ąją nuskendo, susidūręs su ledkalniu. Ar niekada nepagalvojote, kad šią nelaimę užtraukė prakeiksmas? Nuo 1998 metų pasklido gandai, kad katastrofos būtų išvengta, jei ne mistiškos jėgos iš anapusinio pasaulio…

 

Legendoje pasakojama, kad maždaug 1500 metais prieš Kristų gyveno princesė Amen-Ra. Po mirties ji buvo palaidota puošniame mediniame karste Luksoro požemiuose, esančiuose šalia Nilo upės krantų.

 

Apie 1890 metus Luksoro archeologinių kasinėjimų vietose apsilankė keturi turtingi britai, ketindami nusipirkti prabangų karstą su princesės Amen-Ra mumifikuotais palaikais. Pirkinį nugabeno į vieno vyriškio viešbučio kambarį. Po kelių valandų tas vyriškis pastebėtas einantis link dykumos. Jis niekada negrįžo. Kitą dieną dar vieną vyrą netyčia pašovė egiptietis tarnas. Žaizda rankoje buvo tokia gili, kad ją reikėjo amputuoti. Trečiasis vyras, grįžęs namo, sužinojo, kad bankas, kuriame laikė viso gyvenimo santaupas, bankrutavęs. Ketvirtasis susirgo sunkia liga, prarado darbą ir gyvenimo galo sulaukė gatvėje pardavinėdamas degtukus.

 

Karstas Angliją vis dėlto pasiekė, kur jį nusipirko vietinis verslininkas. Mumijos prakeiksmas nesitraukė – trys naujojo savininko šeimos nariai smarkiai nukentėjo per avariją kelyje, namuose kilo gaisras. Neapsikentęs verslininkas mumijos palaikus padovanojo britų muziejui. Gabenant karstą su mumija į baseiną nukentėjo dar daugiau žmonių. Naktį muziejaus darbuotojai prisiekinėjo girdėdavę, kaip kūkčioja ir vartosi karste mumija.

 

Paslaptingos mirtys, suluošinti žmonės ir išsigandę muziejaus darbuotojai lėmė, kad mumija vėl buvo parduota privačiam kolekcininkui. Palaikus jis laikė palėpėje, kai namuose pradėjo dėtis keisti dalykai. Išsigandęs namų šeimininkas išsikvietė parapsichologę, kuri nurodė, kad blogis slypi palėpėje. Ji patarė kuo greičiau atsikratyti prakeikto karsto, tačiau nė vienas britų muziejus jo nenorėjo. Galiausiai buvo rastas pirkėjas amerikietis, kuris mumiją ketino atplukdyti į Niujorką „Titaniko“ laive. Naktį, kai didysis laivas susidūrė su ledkalniu, nuskendo ne tik daugybė žmonių, bet ir princesės Amen-Ra mumija. Nuo tada ji niekam nebegalėjo pakenkti…