Kartu su pasibaigiančia vasara į televizijos ekranus grįžo ir visų pamiltas TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“, kuris savo gerbėjus žada nustebinti netikėtais siužeto vingiais, komiškomis situacijomis ir senųjų personažų sugrįžimu. Šį vakarą televizijos žiūrovų laukia ypatinga ir net valandos trukmės pirmoji kultinio serialo serija, kurioje ištikimi gerbėjai išvys nepavykusias plastines operacijas, maudynes lauko tualete ir kviestines žvaigždes.

 

TV3_MMG_aktoriai_FOTO_Algis_Krisciunas

 

 

Valandos trukmės pirmoje serijoje žiūrovams pasirodys ne tik visiems gerai pažįstami aktoriai tokie, kaip Džiugas Siaurusaitis, Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė-Žvinienė, Dainius Kazlauskas, prie serialo komandos vėl prisijungę Nerijus Gadliauskas, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, bet ir kviestinės žvaigždės.

 

TV3_Moterys meluoja geriau_Marius Jampolskis_2

 

Nors serialas devintąjį sezoną pasitinka itin atsinaujinęs, tačiau savo esminių savybių, dėl kurių per tiek metų buvo užkariautos žiūrovų širdys, jis nepraras. „Moterys meluoja geriau“ naujausiame sezone netrūks intrigų, nuotykių, kriminalų ir meilės. Serialo personažai ir juoksis, ir verks, o meluojančių moterų likimas šįkart bus patikėtas net dviem talentingiems režisieriams: Andriui Žiūrauskui ir Mykolui Vildžiūnui.

 

TV3_Moterys_meluoja_geriau_Dainius_Kazlauskas_2

 

Buvusi „TV Pagalba“ žvaigždė Neringa Mažeikienė tapo pirmoji serialo kviestinė žvaigždė, kuriai buvo patikėtas nuo plastikos chirurgų nukentėjusios Bertos vaidmuo. Anksčiau seriale „Tobula kopija“ vaidinusi moteris prisipažino, kad vaidyba – jai itin malonus ir mėgiamas užsiėmimas: „Man tai buvo labai įdomu – naujas iššūkis, nauja patirtis. Labai norėčiau būti aktorė“

 

TV3_Moterys_meluoja_geriau_Nerijus_Gadliauskas_1

 

Komišką ir intriguojantį vaidmenį sukūrusios N. Mažeikienės teigimu, svarbiausia aktoriui – mokėti ir nebijoti iš savęs pasijuokti. „Aš pati nebijau iš savęs pasijuokti, nebijau, kad ten atrodysiu juokingai. Gal ne visi mėgsta, kai iš jų juokiasi, bet toks tas aktoriaus darbas“, – kalbėjo moteris.

 

TV3_Moterys_meluoja_geriau_Neringa Mazeikiene_1

 

Pasak televizijos žvaigždės, plastinės chirurgijos tema jai nėra tabu ir atviravo, kad jei pati nesijaustų patenkinta savo išvaizda, nedvejodama gultųsi ant operacinio stalo. „Jeigu žmogui operacijos tikrai reikia, tai tada viskas yra tvarkoje. Tik viskas turi būti saikinga. Tik aš būtinai kreipčiausi į kompetetingus specialistus, taip, kad nesigautų kaip mano personažei“, – juokėsi N. Mažeikienė.

 

Atsinaujinęs ir į filmavimo aikštelę sukvietęs visų numylėtus personažus, serialas „Moterys meluoja geriau“ į TV3 ekranus sugrįžta jau šiandien 20.30 val. Serialo kūrėjai intriguoja, kad jau pirmoje serijoje netrūks smagių nuotykių. Kokia keista pažintis Robertėlį pavers rūsčiu baikeriu ir kokius savo tamsius darbelius tęs iš mirusių prisikėlę Donatas ir Marijus? Visi atsakymai – jau šį vakarą, pirmoje net valandos trukmės serijoje.