Visi svajoja susirasti antrąją pusę ir su ja praleisti visą gyvenimą. Tačiau ne visiems sekasi ir dauguma vienišų žmonių jau prarado viltį… Galbūt derėtų pasitelkti meilės burtus?

 

meiles magija

Menas pasikeisti iš vidaus

 

Sėdėti ir tikėtis, kad vieną dieną svajonių princas ant balto žirgo tiesiog atjos pats, naivu. Meilė būna visokia – nuo vaikiškai tyros iki karštai aistringos. Žmogus turi būti mylimas nuolatos. Tačiau jei pats nevertina jį supančių daiktų ir artimųjų, aistringos meilės niekada nepatirs. Norėdamas būti mylimas, žmogus turi pats mylėti.

 
 • Bumerango efektas. Pasaulis ir žmonija yra paties žmogaus emocijų atspindys. Daug kartų girdėtas posakis „Kaip šauksi, taip atsilieps“ šioje situacijoje puikiai tinka. Norint prisikviesti meilę, vertėtų teigiamai žiūrėti į pasaulį, priimti sakomus komplimentus, mylėti save. Tik skleidžiant kitiems malonius jausmus, jų pavyks gauti su kaupu.
 
 • Kupidonas Nr. 2. Nereikia apsiriboti tik savo antrosios pusės paieškomis. Čia vėl suveikia grįžtamasis ryšys – kartais draugei reikia tik lengvo spyrio į užpakalį, kad užkalbintų patikusį vaikiną ir tarp jų užsimegztų šilti jausmai. Vėliau tikėtina, kad ta pati bičiulė mielai išties pagalbos ranką. Tačiau yra viena sąlyga – galima padėti tik tos pačios lyties atstovui.
 
 • Šalin vaizduotę. Dažniausiai vieniši asmenys daro tą pačią klaidą – įsivaizduoja tobulą antrąją pusę. Netgi sutikusios tinkamą kandidatą, moterys vis bando ieškoti jame trūkumų. Net paprastas noras, kad mylimasis būtų romantiškas, gali sugadinti naujus santykius. Galbūt jis nedovanos gėlių ir nesakys komplimentų, tačiau puikiai gebės išlaikyti šeimą ir bus rūpestingas. Juk tobulų žmonių nėra.
 
 • Pamiršti praeitį. Moterys iš prigimties linkusios svajoti. Maždaug po pusmečio draugystės jos jau tikisi ištekėti. O vyrai gyvena dabartimi ir mėgaujasi tuo metu liepsnojančiais jausmais. Meilei pasibaigus, be gailesčio išsiskiria. Žlugus santykiams moterys ilgai to negali pamiršti ir vengia naujų pažinčių. Vertėtų pasimokyti iš praeities klaidų, pamiršti įskaudinusius žmones ir judėti pirmyn, ieškant savojo princo!
 

Namai – meilės oazė

 

Siekiant pritraukti meilę, spinduliuoti teigiamą energiją turi ne tik žmogus. Norint, kad gyvenimas alsuotų meile, vertėtų pasinaudoti fengšui patarimais ir talismanų galia.

 
 • Gėlių aromatas. Manoma, kad geriausiai meilę pritraukia gyvi bijūnai, todėl rekomenduojama visada namuose laikyti pamerktą jų puokštę. Patariama ją pastatyti prie miegamojo durų. Jeigu moteris ištekėjusi, bijūnai gali sustiprinti jos sutuoktinio lytinį potraukį. Tiesa, jis gali jį nukreipti netinkama linkme, todėl norint to išvengti rekomenduojama miegamajame pasikabinti bijūnų paveikslą.
 
 • Poriniai daiktai. Pasak fengšui specialistų, poriniai daiktai ypač padeda pritraukti meilę. Kinų mitologijoje visi poriniai simboliai suvokiami kaip dviejų pradų – vyriškojo ir moteriškojo – susiliejimas. Simbolių gali būti įvairių: nuo akvariume plaukiojančių žuvyčių iki dviejų delfinų arba varlyčių skulptūrėlių.
 
 • Arčiau žemės. Tai nereiškia, kad namuose reikėtų laikyti stiklainius su žemėmis. Stipriausiu motinos gamtos simboliu laikomi įvairūs kristalai. Prieš tai juos reikėtų išvalyti – pamerkti į jūros arba labai sūrų vandenį ir laikyti apie savaitę. Norint sutikti antrąją pusę kristalą rekomenduojama laikyti pietrytinėje miegamojo pusėje, jei laukiama prisipažinimo mylint – pakabinti ore.
 
 • Kur statyti lovą? Fengšuispecialistai pataria lovą statyti tolimiausiame dešiniajame kampe nuo durų. Jeigu neišeina, stengtis tos vietos neužgriozdinti, apšviesti natūralia šviesa. Patariama prie durų pakabinti paveikslą su poros atvaizdu, kad įėjus pirmiausia į akis kristų būtent jis.
 
 • Kitoks miegamasis. Nerekomenduojama jame laikyti gėlių vazonų ir puokščių. Miegamojo sienas patariama dažyti persikine, rusva arba geltona spalva. Šioje erdvėje tinka kabinti paveikslus su paukščiais ir gėlėmis. Tačiau reikėtų vengti saulėlydžio ir niūrių metų laikų vaizdų.
 

Apkerėti antrąją pusę

 

Galbūt įmanoma pagreitinti meilės paieškas? Prieš daug metų moterys sugalvojo begalę burtų, kurie kaipmat padeda pakerėti patikusį žmogų. Tiesa, rūtų vainikėlio Joninių naktį pinti nereikės – šiltus jausmus gali padėti pritraukti ir paprasčiausias medus.

 
 • Spalvotos žvakės. Stojus priešpilniui patariama uždegti raudoną (pritraukia aistrą, meilę) arba rožinę (pritraukia šiltą draugystę, meilę) žvakę. Vertėtų palaukti, kol sutems, užgesinti šviesas, atsisėsti ant medinio paviršiaus ir 10–15 min. stebėti degančią žvakę. Žiūrint į liepsną bandyti įsivaizduoti žmogų, kuris ateina į tavo gyvenimą, naujus santykius ir meilę.
 
 • Saldus medus. Šis burtas rekomenduojamas norintiems įžiebti aistringus jausmus ilgalaikei simpatijai. Patariama ant lapelio 3 kartus užrašyti mylimojo vardą. Jį perlenkti ir tiek pat kartų užrašyti savo vardą. Tada neatitraukiant rankos užrašyti, ko norima iš to žmogaus: meilės, santykių, vedybų, vaikų ir pan. Raštelį įdėti į medų ir būtinai paliesti skystį pirštais. Plaunant rankas kartoti: „Būk, mano meile, tokia saldi, kaip šis medus.“
 
 • Širdies formos akmuo. Pavasarį vis daugiau laiko leidžiant lauke vertėtų ieškoti širdies formos akmens. Jeigu tokio rasti nepavyko, galima nusipirkti. Palaikius tokį akmenį tarp delnų ir nuolat šnabždant simpatijos vardą, ji netrukus pasirodys tarpduryje. Tiesa, gamtoje rastą akmenį vertėtų parsinešti namo ir laikyti saugioje vietoje.
 
 • Kiek jų mane myli? Kartais antroji pusė gali būti visai čia pat. Neretai žmonės tiesiog nepastebi savo gerbėjų, kurie padarytų viską, kad taptų jų mylimaisiais, tačiau nedrįsta žengti pirmųjų žingsnių. Norint sužinoti, ar tokių gerbėjų yra, rekomenduojama paimti 21 adatą ir mesti ant baltos lėkštės. Lėtai pilant vandenį, adatos pradės judėti ir kryžiuotis. Kiek susikryžiavusių porų susidarys, tiek esą gerbėjų laukia už durų.
 
 • Taip ir ne. Visi žino seną burtą su skinamais gėlės žiedlapiais. Tiesa, tada klausiama: „Myli ar nemyli?“ Dar vienas burtas padės atsakyti į platesnius klausimus, nes atsakymas yra taip ir ne. Patariama uždegti bet kokios spalvos žvakę, mintyse kartoti klausimą ir stebėti, į kurią pusę laša vaškas. Jeigu į dešinę – atsakymas teigiamas, jei į kairę – neigiamas.
 
 • Rožių galia. Ne veltui raudona rožė simbolizuoja meilę. Tikėtina, kad džiovinti jos žiedlapiai padeda rasti antrąją pusę. Patariama nusipirkti 12 raudonų rožių ir visus žiedlapius sudžiovinti natūraliai. Tada sutrupinti ir jais apibarstyti dažniausiai nešiojamus daiktus, drabužius.
 
 • Žolelių rinkinys. Šis burtas gali padėti ne tik rasti mylimąjį, bet ir nuostabiai kvepėti. Rekomenduojama susidžiovinti levandų, rozmarinų ir bazilikų. Viską sudėti į medžiaginį maišelį ir rišant galvoti apie ateitį su išsvajotąja antrąja puse. Tada įsidėti į rankinę arba kuprinę ir su savimi nešiotis mažiausiai mėnesį. Tikima, kad tuomet sutiksite tą vienintelį.
 
 • X žymi vietą. Tikėtina, kad šis burtas tučtuojau gali padėti susirasti meilę. Jeigu nepavyks – kartoti tik praėjus 3 mėnesiams. Rekomenduojama paimti juodai rašantį tušinuką ir stojus pilnačiai per naktį palaikyti jį ant palangės. Tada ant riešo nupiešti juo „x“ ženklą. Kartoti kasdien, kol visas riešas bus išpieštas. Burtas išsipildys, jeigu nė vienas x nenusitrins maudantis. Paskutinę dieną, parašius x, meilė turėtų pasibelsti į duris.
 

Įdomu

 
 • Mokslininkų teigimu, įsimylėti pirmą kartą sutiktą žmogų galima per pirmąsias 4 minutes.
 • Senovės Graikijoje meilės simboliu laikytas obuolys. Keltai tikėjo, kad šis vaisius įkūnija meilę vien dėl to, kad jį nuskynus dar ilgai išlieka šviežias ir raudonas.
 • Meksikos valdovas Montezuma tikėjo, kad šokoladas yra meilės eliksyras. Todėl prieš eidamas į savo haremą išgerdavo apie 50 puodelių jo.
 • Meilės širdies forma atsirado dar senovės Izraelyje. Manoma, kad ji simbolizuoja karvelio sparnus, kuriuos aukodavo Izraelyje kaip meilės simbolį. Be to, šis paukštis buvo graikų meilės deivės Afroditės simbolis.
 • Mokslininkai tikina, kad vyrai, kurie kalba žemesniais balsais, merginas susiranda greičiau.
 • Padidėjęs kortizolio lygis organizme gali paskatinti įsimylėjėlius elgtis keistai ir neapgalvotai.
 • Sužadėtuvių ar vestuvinį žiedą rekomenduojama mūvėti ant kairės rankos bevardžio piršto. Tikima, kad juo teka vadinamoji meilės vena, kuri tiesiogiai susijusi su širdimi.