Žodis, pirmiausia šaunantis į galvą pagalvojus apie šią Amerikos garsenybę, yra kandi. Ji neieško žodžio kišenėje ir tikrai nebijo aštrių, o kartais ir piktų pasisakymų. Megan tvirtai laikosi savo pozicijos ir niekada nebijo sakyti ką mano, kaip ir niekada neatsiprašinėja, užtai kokia yra.

 

Megan Fox

4 metų pareikalavo mamos ją vadinti Dorote

 

Megan užaugo Tenesyje, auginama savo mamos. Nuo pat vaikystės ji žinojo, kad nori būti aktorė. Kaip pati pasakojo Amerikos žurnalui „The New York Times“, ji suprato koks yra jos pašaukimas būdama penkerių. Būtent tada Megan pirmą kartą pamatė „Ozo šalies burtininką“ ir metus laiko prašė savo mamos, kad ją vadintų Dorote kaip pagrindinė aktorė iš minėto filmo. Kai mama paaiškino, jog Dorotė yra tik personažas įkūnytas profesionalios aktorės, Megan suprato, jog labiausiai ji nori būti aktore.

 

Tame pačiame interviu ji prisipažino, kad vaikystėje jautėsi ganėtinai vieniša, mat tėvai išsiskyrė kai ji dar buvo labai maža. Be to, Megan sesuo už ją vyresnė net 13 metų, todėl jai teko susirasti kitų būdų praleisti laiką: „Aš dažnai rengdavau pasirodymus svetainėje, nors ir nebūdavo reikalo pasirodyti, bet aš tiesiog mėgdavau vaidinti ir man patikdavo kai visas dėmesys būdavo nukreiptas į mane”.

 

Mokykloje pietus valgydavo tualete

 

Nors Megan visada buvo užtikrinta dėlto, ką nori veikti gyvenime, mokykloje vis tiek nepavyko išvengti patyčių. Dažnai pietus valgydavo mokyklos tualete, norėdama išvengti bendraklasių, kurie valgykloje ant jos mėgdavo išpilti pomidorų padažą arba apmėtyti įvairiais maisto produktais.

 

Šiandien, prisimindama save vidurinėje mokykloje, Megan geriau supranta kodėl buvo skriaudžiama. Žurnalui „Elle“ ji davė interviu, kuriame pasidalino savo pamąstymais apie tuos laikus, kai bijodavo eiti į mokyklą: „Vis pagalvoju apie laiką kai buvau mokykloje ir atsimenu, kad mane labiausiai engdavo merginos, o ne vaikinai. Manau, kad to priežastis yra ta, jog aš visada geriau sutardavau su berniukais… Ir tai erzindavo kai kurias mano bendraklases.” Nepaisant to, jog Megan perėjo sunkius laikus mokykloje, ji visada įnirtingai siekė savo svajonės ir niekada nenustojo lankyti teatro būrelio, kuriame išmoko daug naudingų pamokų ir įgijo drąsos.

 

„Filmuose visada vaidinu blogą seksualią merginą”

 

Pirmajame savo filme Megan Fox suvaidino dar paauglystėje. 14 metų ji dirbo modeliu ir dalyvaudavo įvairių filmų atrankose, kol pagaliau perėjo atranką ir gavo pirmąjį savo vaidmenį Mary Kate ir Ashley Olsen filme „Saulėtos atostogos“ (angl. „Holliday in the Sun“). Viename interviu Megan prisipažino, jog beveik visuose filmuose ji vaidina „blogietę seksualią merginą, kuri veda iš kelio angeliškos išvaizdos šviesiaplaukes arba ją įsimylėjusius gerus berniukus.” Iš pradžių ji nežinojo kaip vaidinti tokį vaidmenį, tiesiog stengėsi atkartoti tokio tipo merginas, kurias kažkada matė televizijoje ir tai pavyko ganėtinai neblogai, nes po kelerių metų ji vėl sulaukė pasiūlymo filmuotis.

 

Nusifilmavusi pirmuose savo filmuose M. Fox buvo pakviesta atvykti į Niujorką ir nė negalvojusi iškart ten išvyko. Aktorės gyvenimas dideliame mieste atrodė įspūdingai, tačiau ne ilgam. Laikui bėgant ji pajuto, jog yra visai izoliuota, niekada neišeina iš namų, nes šiame dideliame mieste visai neturi draugų. Įvairiuose interviu Megan pasakojo, kad tuo metu jautėsi labai blogai, kartais atrodydavo, kad serga depresija, nes nesinorėjo nieko nei valgyti, nei gerti, be to, be darbo, nebuvo motyvacijos užsiimti jokia veikla.

 

Mėgstamiausias darbas – būti mama

 

Jaunystėje Megan manė, kad šlovė – tai būti atpažintai gatvėje, diskutuoti su draugais apie vaidmenis, kuriuos ji atliko ir be perstojo kalbėti apie aplankiusią sėkmę. Greitai ji suprato, kad šlovė, tai mažiausiai ko ji norėjo: „Aš augau trokšdama būti žinoma, tačiau, kai tik tokia tapau, ėmiau slėptis ir trauktis nuo scenos lempų šviesų. Prieš išgarsėdama buvau sociali ir atvira, tačiau laikui bėgant tapau introverte. Daugelis norėtų gyventi taip kaip aš, tačiau viskas nėra taip gražu kaip atrodo.”

 

Ilgainiui Megan suprato, kad vidinę tuštumą gali užpildyti tik sielai artimas žmogus. Netrukus, besifilmuojant vienoje televizijos laidoje, ji susipažino su aktoriumi Bryanu Austinu Greenu, kuris vaidino patį save keliuose šios laidos epizoduose. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio ir vienintelė kliūtis buvo jų amžiaus skirtumas, mat Bryanas tuo metu buvo 30-metis, o Megan tik neseniai sulaukusi pilnametystės. Taigi, jos tikslas buvo įrodyti jam, kad amžiaus skirtumas nieko nereiškia ir jai tai pavyko. Netrukus Bryanas ir Megan pradėjo susitikinėti, o vėliau ir susituokė, tačiau vedybinis gyvenimas toli gražu nebuvo rožėmis klotas. Nors pora jau spėjo susilaukti trijų vaikų, buvo laikas, kai Megan netgi padavė prašymą skyryboms, tačiau praėjus keliems mėnesiams jį atsiėmė, nes susitaikė su Bryanu ir netrukus spaudą pasiekė žinia apie trečiąjį nėštumą.

 

Mėgstamiausias Megan vaidmuo – tai būti mama. Pirmojo vaiko M. Fox susilaukė būdama 26-erių. Tuomet, praėjus tik metams po pirmojo nėštumo, ji pradėjo lauktis antrojo vaikelio. Megan kartą pasidalino savo motinystės džiaugsmais su žurnalistais ir papasakojo, kad mama būti jai labai patinka: „Aš jaučiuosi puikiai, nors daugelis nėščių moterų nesutiktų su manimi, nes šis laikotarpis dažnai būna ir skausmingas, bet man – tai nuostabiausias laikas. Jaučiuosi labai laiminga, galėdama sukurti naują žmogų, su kuriuo turiu neapsakomai stiprų dvasinį ryšį. Labai nekantrauju su juo susitikti” pasakojo Megan prieš gimstant trečiajai jos atžalai.

 

Nors pora yra nuolat persekiojama žurnalistų ir žiniasklaida nuolat skalambija apie tai, kas vyksta jų šeimoje, Megan ir Bryanas mažai kalba apie asmeninius santykius. Jie laikosi principo, kad tai, kas vyksta šeimoje ten turi ir likti, o viešumoje galima aptarinėti tik tai, kas susiję su darbu, karjera.

 

Pareiškimas morališkai bankrutavusiai Holivudo sistemai

 

Megan Fox turi ganėtinai daug patirties Holivude, pradedant situacijų komedijomis, baigiant labai didelio biudžeto veiksmo filmais. Naujame Megan interviu „E! News“ laidos vedėja pradėjo su pareiškimu, kad visuomenėje vyrauja nuomonė, kad aktoriaus darbas yra ypatingas ir žavingas. Megan pasinaudojo galimybe pasisakyti apie tai, ką iš tikrųjų ji galvoja apie Holivudą: „Tu esi prekė, tu esi daiktas, priklausantis kino studijai. Kol gali ištverti filmavimą ir jie gauna iš tavęs reikiamą kadrą, tol turi vaidinti, nepaisant to, kaip jautiesi fiziškai ir emociškai; ir niekam nerūpės, jei susilaužysi ranką ar koją.” M. Fox vaidino pagrindinius vaidmenis tokiuose veiksmo filmuose kaip „Transformeriai“ ir „Vėžliukai Nindzės“, taigi, galima tik įsivaizduoti kokių sužeidimų buvo galima patirti filmuojant kai kuriuos triukus šiems filmams.

 

Tai nėra pirmas kartas, kai Megan išreiškė savo požiūrį apie Holivudo industriją. 2017 metų lapkritį ji papasakojo „Prestige“ žurnalui, kad filmuojant kai kuriuos filmo epizodus, ji patyrė nemažai paviršinių sužeidimų, bet turėjo susiimti ir tęsti darbą: „Tu negali tiesiog nesifilmuoti, kai kiekviena filmavimo diena verta 2 mln. dolerių, net kai draudimas viską apmoka. Aktoriai dažnai toliau dirba, nors ir yra sužeisti. Kol tavo veidas atrodo gerai, režisieriams ir prodiuseriams visai nerūpi ir jie nori tęsti filmavimą.” Šiuo metu M. Fox išbando save kino industrijoje ne tik kaip aktorę, bet ir kaip animacinių filmų įgarsintoją.

 

M. Fox mano, kad žmonės yra „plebėjai išplautomis smegenimis”

 

Per visą savo karjerą Megan beveik visą laiką vaidino lėkštą, seksualią merginą. Ji pastebėdavo tai, tačiau žinojo, kad nusistovėjusius stereotipus pakeisti yra labai sunku. Kalbėdama apie šią problemą, Megan pasakė, kad žmonės yra „plebėjai išplautomis smegenimis, kurie tiki viskuo, kas rašoma spaudoje ir laukia kol stereotipinės išvaizdos veikėjas padarys kažką, kas jam būdinga, o tada smerkia.” Ji taip pat pabrėžė, kad žmonės joje mato savo ydas ir nesvarbu kokia iškalbinga ji būtų, ar kokių turėtų gerų ketinimų, žmonės ją visada matys tokią, kokią trokšta matyti ir nieko čia nepakeisi, kad ir kaip stengtumeisi.

 

Įdomu

 

  • Megan draudžiama įeiti į „Walmart“ prekybos centrą, nes būdama 15 metų bandė pavogti makiažo priemonių.
  • Režisierius Michaelius Bay‘us viename interviu prisipažino, kad per atranką į vieną iš jo filmų, jis privertė M. Fox plauti jo „Ferrari“.
  • M. Fox turi keletą baimių, kurios dažnai kiša koją filmuojantis. Ji bijo žmogaus kvėpavimo garso, skrydžių ir tamsos dėl vaikystėje patirtos traumos.
  • Su skrydžio baime Megan tvarkosi gan neįprastai – skrisdama ji klausosi popmuzikosatlikėjos Britney Spears, nes tiki, kad lemtis neleis jai mirti klausantis Britney albumo.
  • Megan mėgstamiausias muzikos stilius yra rokas, o mėgstamiausia grupė – Nirvana.
  • 2009 metais M. Fox buvo tokia populiari, kad kai kurie vyriški internetiniai puslapiai rugpjūčio 4-ą paskelbė „dieną be Megan Fox” ir tądien niekur jos neminėjo ir nekėlė jos nuotraukų.