Su kuria galėtumėt išduot savo antrąją pusę – Asta Valentaite ar Monika Šalčiūte? Ką per metus moterys daro dažniau – plauna grindis ar mylisi? Kurios geresnės lovoje – blondinės ar brunetės? Koks gyvenimo partneris geriau – barzdotas ar bebarzdis? Tai – tik keli klausimai, į kuriuos jau sekmadienį garsenybės bandys rasti atsakymą karščiausiame LNK žaidime „Moterys prieš vyrus“.

 

MOTERYS PRIES VYRUS

Dainininkė Natalija Bunkė, žinių vedėja Agnė Zacharevičienė ir keksiukų karalienė Liucina Rimgailė – tokia moterų komanda, vedina Ingos Jankauskaitės, susirungs su keturiais žinomais vyrais: Mantu Stonkumi, Liucinos vyru, pasaulio sportinių šokių čempionu Tadu Rimgaila, elitinių vakarėlių dalyviu Žilvinu Grigaičiu ir magu Mantu Wizardu. Sužinosime, kuris iš jų daugiausiai uždirba. O taip pat – kokį rankų darbo patiekalą Inga Jankauskaitė kas vakarą daro savo vaikams, išvysime Natalijos Bunkės viliojimo įgūdžius – ir dar daug pikantiškų momentų.

 

Vyrai reitingavo, kuri iš moterų geriausiai gamina. Stonkus, kuriam šį sezoną vedant projektą „Žvaigždžių duetai” teko laimė kaip niekad gerai pažinti kolegę Ingą Jankauskaitę, prasitarė: „Kiek tik paskambinu Ingai, tiek ji pasisako, kad savo vaikams koldūnus daro – statykim ją į pirmą vietą!“. Inga ta proga patikslino, kad koldūnų esama ne iš parduotuvės, o naminių. „Pati lipdau, rankytėmis“.

 

Visgi galop vyrai nutarė, kad geriausiai gamina T. Rimgailos žmona Liucina: „Juk ji keksiukų karalienė“. Skeptiškiausiai maisto gamybos atžvilgiu dalyviai įvertino Nataliją Bunkę. „Žmonės iš gatvės tikrai galvos, kad ji gi žvaigždė, tarnų turi, pati nemoka gamint”, – skėlė Mantas Wizardas. Tuomsyk Grigaitis puolė reabilituoti Bunkės: „Baikit, ji juk gurmanė, austres moka daryti“. Kaip laidos dalyves sureitingavo apklausti 100 vyrų gatvėje, sužinosime laidoje šį sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.