Vakar TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyviams buvo pranešta svarbi žinia – vienas praėjusių metų lyderių Žygis į projektą sugrįžta kovoti dėl pagrindinio prizo. Visą praėjusią savaitę šou dalyviai spėliojo, ar šie gandai pasitvirtins, o Žygis barmenų gyvenimą stebėjo iš šalies ir atskleidė, ką iš tiesų apie juos galvoja.

 

aaab4 (1 of 1) (Small)

 

Šiandien, pirmadienį, „2 Barų“ žiūrovai išvys dar vieną projekto dienoraštį, kuriame ne tik Kristupo apkalbos dėl Juozo veiksmų nuoširdumo, bet ir naujoko Žygio sugrįžimas į projektą. Dalyviams dar nežinant apie tikruosius Žygio sugrįžimo motyvus, vaikinas kitus barmenus jau akylai stebėjo.

 

aaab28 (1 of 1) (Small)

 

Bene labiausiai Žygiui užkliuvo gražuolis Martinas. Šis vaikino nemalonę užsitraukė tuomet, kai dviprasmiškai glaustėsi prie jo merginos Gabijos. Nors šį poelgį Žygis Gabijai atleido, panašu, kad su Martinu lengvai sutarti nepavyks.

 

aaab29 (1 of 1) (Small)

 

„Jei jis su manimi bendraus, aš irgi bendrausiu. Bet neturiu ką jam pasakyti“, – kalbėdamas apie savo ir Martino santykius sakė Žygis. Naujasis barmenas atvirai pasisakė ir apie kitus realybės šou dalyvius.

 

aaab9 (1 of 1) (Small)

 

Ne ką mažiau šiandienos dienoraštyje žiūrovus intriguosianti tema – vienu projekto lyderių laikomo Kristupo apkalbos. Vakar išlikimo kovą pralaimėjusį ir iš projekto pasitraukusį Juozą Kristupas apkaltino nenuoširdumu. Pasak jo, nepavykusios Juozo ir jo mylimosios Darijos piršlybos – tik triukas siekiant pakelti reitingus.

 

aaab25 (1 of 1) (Small)

 

Kaip pavyks sutarti Žygiui ir jo merginai dėmesį rodžiusiam Martinui? Ką iš tiesų Žygis mano apie visus projekto dalyvius? Kodėl Kristupas įsitikinęs, kad Juozo ir jo mylimosios skyrybų drama – tik reklaminis triukas? Visi atsakymai – šiandien, 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

 

aaab27 (1 of 1) (Small)

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno