„Dievulis dar sumanė grąžinti mane atgal“, – išskirtiniame interviu „Lietuvos ryto“ televizijos „Patriotų“ laidai sako Nepriklausomybės akto signataras Zigmas Vaišvila. 23 lūžiai: sutrupinti abiejų rankų riešai, lūžės kaklo slankstelis, sumušta galva, keliai ir pečiai. Tiek sužeidimų patyręs signataras pakvietė laidą į savo namus ir papasakojo savo mįslingo kritimo nuo laiptų birželio 29–osios naktį aplinkybes. Apie visą tai – jau šį vakarą laidoje „Patriotai“ 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

 

LR_TV_P_Signataras Z. Vaisvila

 

Nelaimės rodos susimokė prieš Z.Vaišvilą. Jam dar gydantis ligoninėje, antstoliai areštavo visą signataro turtą ir netgi neleido išsiimti iš banko sąskaitos  valstybės nustatyto pragyvenimo minimumo. „Dabar jis jau nusileido ir žmona turėtų parnešti tuos 318 eurų“, – pasakojo Z.Vaišvila apie savo buitį.

 

LR_TV_P_Sustauskas

 

„Patriotams“ taip pat atsivėrė Vytautas Šustauskas, papasakodamas, kaip mėgino rasti naujus šeimininkus savo partijai, buvo apgautas ir metė politiką dėl sporto.

 

Taip pat laidoje išskirtinis, nors ir nelaisvanoriškas, sunkvežimio vairuotojo, Alytaus parke sutraiškiusio 11–metę dviratininkę, interviu. Laida „Patriotai“ šiandien 21.30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.