„Šeima – visada jėga“, – lyg susitarę tvirtina garsūs televizijos eterio veidai – Edita Užaitė ir Timūras Augucevičius. Trijų metukų dukrelę Mariją auginanti žinoma aktorė Edita ir beveik dviejų metukų Agota besidžiaugiantis Timūras naujame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone stos prie didžiosios eterio naujienos, TV žaidimo „Šeima–jėga“, vairo.

 

LR_TV_Seima jega

„Stebėti, kaip auga tavo vaikas – nereali patirtis. Kiekviena diena, kiekvienas dukrelės apkabinimas, kiekvienas ištartas žodis suteikia labai daug laimės“, – prisipažįsta Timūras, kuris neabejoja –  šeima yra viso jo gyvenimo variklis.

 

„Būti šeima, man reiškia būti visiems kartu, nepaisant nieko. Mylėti vienam kitą taip, kad ir tu, ir kitas jaustųsi laisvas“, – savo šeimos filosofiją dėsto ir antroji televizijos žaidimo šeimoms vedėja Edita. Garsi moteris įsitikinusi, kad kiekviena akimirka praleista kartu su šeima yra begalinis džiaugsmas.

 

Televizijos studijoje, o taip pat vaidindami juokingas šeimos situacijas TV žaidimo anonsuose Edita ir Timūras taps tikra šeima. „Tik įsivaizduokite, žmona man oficialiai leidžia vaidinti kitos moters vyrą – šiek tiek išsiblaškiusį, šiek tiek pavydų, kartais – išsižiojusį. Argi ne puiki terapija? – nepaliauja juokauti naujo TV žaidimo vedėjas Timūras. – Grįžęs namo užtat galiu būti toks, koks esu. Neabejoju, kai nuvažiuosime pas uošvius į Kuršėnus, už tą vaidmenį gausiu barti nuo žmonos senelio. „Šitaip nevalia, – sakys. – Tu juk vedęs vyras!“

 

Ar tėtis žino, kad sūnus moka užsirišti batraiščius? Ar mama girdėjo pasaką, kurią sukūrė jos dukra? O vaikai ar tiki, kad jų tėvai moka svajoti? Į tokius ir dar begalę įdomiausių klausimų teks atsakyti „Lietuvos ryto televizijos“ laidos „Šeima – jėga“ dalyviams. Taip pat įvykdyti smagias užduotis, kurias jiems jau yra parengę laidos kūrėjai. Protą miklinantys klausimai, azartiškos estafetės, šarados, kulinariniai išmėginimai, namų užduotys, – argi vienam, be komandos tai įveikiama? O geriausia komanda – juk patikrinta: tėtis, mama ir atžala.

 

Džiaugsmingas akimirkas būti kartu su šeima laidos dalyviai pasirengę dalintis su „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovais. Visais, kurie augina vaikus, aktyviai domisi tuo, kas vyksta aplinkui, stengiasi gyventi darniai ir būti laimingi.

 

„Gali būti, kad net ir nesiryžtantys kurti šeimos, pamatę, kaip smagiai leidžiame laiką, persigalvos, – šmaikštauja televizijos žaidimo vedėjai ir kviečia visiems drauge rinkti šauniausią, smagiausią, draugiškiausią ir talentingiausią Lietuvos šeimą.