Dažnas žmogus tiki, kad begalę sveikatos sutrikimų galima išgydyti, nešiojant magnetinę apyrankę. Kaip magnetinės apyrankės veikia sveikatą ir slopina skausmus? Kokių būna magnetinių apyrankių ir kokie jų privalumai?

 

Papuošalų su magnetais būna pačių įvairiausių stilių. Vienos apyrankės būna paprasto dizaino, kitos – inkrustuotos perlais bei kitais brangakmeniais. Galima įsigyti ne tik apyrankių, bet ir žiedų ar vėrinių. Magnetinės apyrankės poveikį dar labiau sustiprina kartu nešiojami kiti magnetiniai papuošalai.

 

Magnetų terapija remiasi mintimi, kad magnetai gerina kraujo apytaką, deguonies patekimą į tam tikras organizmo vietas. Dėl geresnės kraujotakos malšinamas skausmas ir mažėja patinimas, ypač esant sąnarių, nugaros ar raumenų pažeidimams. Daugelis žmonių, sergantys artritu ar kitomis chroninį skausmą sukeliančiomis ligomis, teigia, kad magnetų terapija veiksmingai malšina skausmą.

 

Magnetų terapija padeda atsipalaiduoti. Magnetai atkuria natūralią kūno energiją ir padeda išlyginti čakrų pusiausvyrą.

 

Nėra medicininių įrodymų apie magnetų poveikį sveikatai, tačiau kiekvienas žmogus gali išbandyti ir įsitikinti asmeniškai. Turbūt ne kartą teko girdėti atvejų, kad nuskausminamuosius vaistus gėrę žmonės pradeda taikyti magnetų terapiją ir negali atsidžiaugti teigiamu poveikiu sveikatai. Telieka išbandyti patiems.