Artėjant Naujiesiems metams – metas pagalvoti apie talismanus, kurie saugos ateinančias 365 dienas… 2014 metų simbolis medinis, žalias arklys įkūnija darbinio arklio jėgą ir ištvermę, ponių optimizmą bei mustangų nevaržomą laisvę.

 

Be abejo, svarbiausias metų talismanas yra žirgų atvaizdai ar su jais susiję daiktai. Medinio žirgo skulptūrėlė ant darbo stalo padės greičiau ir efektyviau atlikti užduotis, saugos nuo pervargimo ir garantuos sėkmę. Norint pakilti karjeros laiptais, reikia ant stalo laikyti dvi arklių figūrėles (vieną sau, o kitą – viršininkui). Šios figūrėlės nesąmoningai primins viršininkui apie neabejotinus nuopelnus kompanijos labui.

 

Beje, 2014 metų stichija – medis, kuris suteikia papildomą apsaugą. Jis apsaugo nuo impulsyvių veiksmų ir neprasmingos rizikos.

 

2014 metais verta puoštis aksesuarais su arklio simbolika. Kita vertus, prieš įsigyjant naują papuošalą reikia atkreipti į jo energetiką. Svarbu su juo jaustis gerai. Nemielas papuošalas netaps saugančiu talismanu. Be to, arklys simbolizuoja laisvę, jam nereikia aukso ar deimantų… Todėl išlaidauti neverta.

 

Prieš išvykstant į ilgą kelionę, verta pasidaryti laikiną tatuiruotę su žirgu. Ji apsaugos nuo kelionėje pasitaikančių sunkumų. Kelionėje bus daug smagių nuotykių ir įspūdžių.

 

Pasaga nuo seno simbolizuoja laimę ir sėkmę. Virš paradinių durų pakabinta pasaga saugo namus nuo piktųjų dvasių ir blogų žmonių. Pasagos simbolį galima nupiešti ant lipniojo lapelio ir priklijuoti prie kompiuterio ekrano. Talismanas padės įveikti net sunkiausias kliūtis ir greitai įsisavinti bet kokią informaciją.

 

Ateinančių metų spalva – žalia, todėl talismanu gali tapti šio atspalvio mineralai ir brangieji ar pusbrangiai akmenys: malachitas, smaragdas, chiroprazas, žaliasis avantiūrinas, demantoidas (žaliasis granatas). Taip pat sėkmę neša žydri, mėlyni ir rudi akmenys: safyras, lazuritas, medžio agatas.

 

Talismanai 2014 metais gali būti gaminami ne tik iš medžio, bet ir iš alavo. Ateinančiais metais pavyks užbaigti pradėtus darbus, jei nešiosite žiedą iš alavo be jokių pagražinimų ir intarpų.