Seksas trise – tikriausiai viena iš dažniausių erotinių fantazijų. Tačiau tik nedaugelis drįsta šias fantazijas paversti realybe. Sakoma, kad seksas trise kelia didžiausią malonumą, jei visi mažytės orgijos dalyviai turi vienodų vilčių.

 

Labai dažnai vienas arba abu partneriai poroje svajoja apie seksą trise. Heteroseksualias poras paprastai jaudina mintys apie intymius žaidimus su dar viena moterimi ir kiek rečiau su vyru. Kodėl? Ne, ne todėl, kad kažkoks kitas stipriosios lyties atstovas liečia jų teisėtos žmonos ar merginos kūną. Tradicinės orientacijos vyrai dažniausiai labai bijo, jog jiems patiems gali patikti kito vyro netikėtas prisilietimas. Heteroseksualūs vyrai negali pakęsti nė minties apie biseksualumą. Kita vertus, moterims leidžiama daugiau. Tikriausiai ne viena dailiosios lyties atstovė giliai širdyje prisipažintų, kad grupinį seksą išbandė, jausdama vyro ar vaikino spaudimą.

 

Net istoriškai moterų tarpusavio seksualinės glamonės buvo vertinamos palankiau nei vyrų. Anksčiau buvo manoma, kad kiekvieno lytinio akto metu vyro spermos mažėja ir ją reikia saugoti, kad užtektų giminei pratęsti. Moterų seksualiniai santykiai buvo sveikintini, nes manyta, kad jų seksualinė energija yra beribė.

 

Ką daryti, jei visgi labai norisi paragauti šio uždraustojo vaisiaus? Visų pirma išsirinkti tokį trečiąjį partnerį, kuris būtų neutralus, nelabai pažįstamas, ne artimas draugas, žmogus, kuriam nė vienas nejaustų kažkokių ypatingų jausmų. Taip pat labai svarbu atvirai apie tai kalbėtis su partneriu, nieko nenuslėpti ir pasitikėti vienas kitu.

 

Pradedantiems seksas trise gali būti per daug drastiškas poelgis. Seksas trise nebūtinai turi būti su įsiskverbimu. Galbūt aštresnių pojūčių ištroškusiems pakaktų švelnių erotinių žaidimų trise, bučinių, kūnų glostymo, masažo, apsinuoginimo…

 

Beje, asmenys, trokštantys išbandyti seksą trise, turėtų būti pasiruošę, kad visi dalyviai gali liesti kitą. Jeigu nors vienas asmuo draudžia kitam liesti kitą asmenį, galbūt iš viso reikėtų atsisakyti minties apie tokį seksą. Seksas trise – tai toks seksas, kuriame niekas nelieka nuskriaustas.

 

Išbandę seksą trise kalba apie nepamirštamus potyrius, fantazijų realizavimą ir audringus orgazmus. Tačiau ar šie privalumai nenublanksta prieš tokio sekso pavojus? Jau nekalbant apie tai, kad palaidas gyvenimo būdas didina riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, ne tik mirtinomis kaip AIDS, bet ir lėtinėmis ligomis (herpesu, gonorėja, sifiliu), kurios negrįžtamai pakeičia gyvenimą. Ne paslaptis, kad šimtaprocentinės apsaugos nebūna, todėl įmanoma ne tik užsikrėsti ligomis, bet ir pastoti.

 

Daugelis psichologų sutinka, kad vyrams labai sunku susitaikyti su mintimi, kad kažkas kitas liečia, bučiuoja, glamonėja ir mylisi su jų moterimi. Kartais fantazijos apie tai, kad kažkas kitas mylisi su teisėta žmona gali būti kaitinančios, tačiau realybėje pamačius moters susijaudinimą ir patiriamą malonumą, gali apimti pavydas, pyktis, apgailestavimas, nesaugumo ir beviltiškumo jausmas. Visiškai numatyti jausmų yra neįmanoma.

 

Moterys, pradėjusios mylėtis trise, dažnai praranda savivertę, jaučiasi kaip sekso žaisliukai vyrų rankose, gali net susirgti depresija. Abiejų lyčių atstovus gali kamuoti gėda.