Atostogos ar savaitgalio iškyla įsimins ilgam pasinėrus į gaivališką aistrą po atviru dangumi. Tikėtina, kad pirmykščiai žmonės dažniau mylėjosi lauke nei po priedanga, todėl ši patirtis pažadina seniai užgniaužtus instinktus. Susiliejimas su gamta – pirmapradis noras, kurio nevalia ignoruoti.

 

Įžiebti aistrąYoung,Couple,Lying,On,The,Field

 

Vis labiau šylantys orai atveria daugiau galimybių keliauti, mėgautis gamtos prieglobsčiu ir paįvairinti seksualinį gyvenimą. Dabar pats metas planuoti staigmenas, kurias bus galima įgyvendinti vasarą. Laukimas – geidulingas, kaip ir pats procesas. Kas labiausiai kaitina kraują? Laisvės pojūtis atsikračius rūbų, nauji taktiliniai dirgikliai: vanduo, smėlis, žolė, baimė būti užkluptiems, gėdos jausmas, džiaugsmas užsiimant kažkuo „nepadoriu“ – daugybė jausmų didina adrenalino sekreciją ir libido.

 

Nėra tokios vietos lauke, kuri netiktų seksualiniam nuotykiui. Gamta – natūralus afrodiziakas, apgaubia mistika ir suteikia nepaaiškinamo sakralumo. Nesvarbu, kur susuksite meilės lizdelį, yra būdų, kaip maksimaliai padidinti malonumą ir iki minimumo sumažinti nesklandumų riziką. Teigiama patirtis paskatins tęsti eksperimentus ir išbandyti vis kitas vietas bei pozas. Tačiau karti piliulė gali išgąsdinti jautrų partnerį ir atgrasyti nuo sekso lauke visam gyvenimui. Štai kodėl intymūs santykiai atviroje erdvėje turėtų būti suplanuoti, o spontaniškumas įmanomas tik pasiekus priimtiną saugumo lygį.

 

Kertiniai momentai

 

Sulaukite gerų orų. Pirmam kartui nereikėtų bandyti ant šaltos žemės. Pageidautina, kad oro temperatūra perkoptų 25 oC ribą. Džiugu tai, kad net pavasarį saulėkaitoje yra šilčiau nei pavėsyje. Smėlis įšyla greičiau nei veja. Atidėkite planus, jei meteorologai prognozuoja liūtį ar stiprų vėją. Žinoma, užsiimant seksu automobilyje, palapinėje ar karštame kubile oro sąlygos neatlieka tokio didelio vaidmens, palyginti su laukine gamta.

 

Raskite atokią vietą. Miškuose, parkuose ir paplūdimiuose tikėtina sutikti daug porelių, ieškančių privatumo. Teks pakonkuruoti dėl geresnio vaizdo nuo kalno ar krūmais apaugusios pievelės. Ieškokite atokių vietų, į kurias retai užklysta prašalaičiai. Kuo toliau nuo grįstų ar pramintų takų, vaikų žaidimų aikštelių, pavėsinių ir kitų civilizacijos požymių, tuo mažesnė tikimybė, kad kažkas pričiups pačiame įkarštyje.

 

Ignoruokite nepatogumus. Laukinė gamta ir padeda, ir trukdo. Sunku atsipalaiduoti, susikoncentruoti į pojūčius, jei nugarą duria kankorėžiai, iš plaukų byra smėlis ar kanda uodai. Vienų trukdžių galima išvengti, pavyzdžiui, prieš tiesiant paklotą pašalinti nuo žemės paviršiaus kietus daiktus, tačiau nepavyks išprašyti gamtos gyventojų. Naudokite vabzdžius atbaidančius repelentus, saugokitės skruzdėlių, taip pat iš anksto pasirūpinkite skiepais nuo erkinio encefalito.

 

Turėkite pabėgimo planą. Iš anksto aptarkite veiksmus ar bent numanykite, kaip elgsitės, jei užtiks pašaliniai žmonės. Turėkite pledą, kuriuo galėtumėte staiga prisidengti nuogybes. Venkite aklinų vietų, į kurias veda tik vienas kelias, pavyzdžiui, prie ežero pakrantės, kai norint pasišalinti tektų brautis per brūzgynus. Laukinėje gamtoje pravers garsiniai signalai, atbaidantys žvėris ir net smalsius šunis.

 

Neišsiduokite. Naktis po žvaigždėtu dangumi – romantiška patirtis. Svarbu patiems neprisišaukti nelaimės. Net stovyklaujant atokiau nuo žmonių kyla rizika, kad garsai sklis plačiai, ypač palei vandenį. Susilaikykite nuo garsių dejonių, jeigu įtariate, jog nesate vieni. Palapinėje išjunkite visus žibintus ir jokiu būdu nedekite žvakių.

 

Praktiniai dalykai

 

Pasirūpinkite tinkama apranga. Šalti ir šlapti nėra seksualu. Išvykoms į gamtą rinkitės patogią, elastingą aprangą, kuri sulaiko šilumą, tačiau greitai išgarina drėgmę. Lengva nusitraukti nuo kūno ir vėl apsirengti. Tinka sportiniai termokostiumai. Atsižvelgiant į oro sąlygas, sluoksniuokite rūbus lyg kopūsto lapus. Visada turėkite su savimi šiltesnį džemperį. Atminkite, kad sekso metu išeikvojama daug energijos, todėl vėliau gali sumažėti jutiminė temperatūra ir bus vėsu.

 

Supakuokite būtiniausius daiktus. Gamtoje prireiks ne tik palapinės, čiužinio ir miegmaišių. Turėkite sekso žaisliukų su įkrautomis baterijomis, prezervatyvų, vandens pagrindu pagaminto lubrikanto, vienkartinių popierinių ir drėgnų servetėlių. Higienai nenaudokite jokių augalų lapų, kurie gali dirginti odą ir gleivinę. Nesiprauskite stovinčiame vandenyje, pavyzdžiui, pelkėje. Tokiems atvejams tinka ežeras ar upeliukas. Nepalikite netvarkos. Turėkite su savimi kelis šiukšlių maišus.

 

Pasiimkite užkandžių. Venkite produktų, kurie greitai genda, nebent turite kelioninį šaldytuvą ar šaltkrepšį. Atsisakykite minties valgyti nuo kūno ledus ar plaktą grietinėlę, kurie privilioja vabzdžius. Piknikas su įskaičiuotu erotiniu masažu skamba viliojančiai, tik įvertinkite maisto atsargų kiekį. Tikėtina, po sekso norėsite atgauti prarastas kalorijas. Labiausiai tinka baltyminiai batonėliai, javainiai, riešutai ir vaisiai.

 

Prioritetas – saugumas. Ieškodami nuošalių vietų nepamirškite, kad jas mėgsta turintys piktų kėslų. Įsitikinkite, kad esate apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, tokių kaip užpuolimas, vagystė. Savo daiktus – dokumentus, piniginę, telefoną – laikykite lengvai pasiekiamu atstumu. Ne pro šalį apsiginkluoti dujiniu balionėliu. Visada užrakinkite nakčiai automobilio ar namelio ant ratų duris.

 

Intymios paslaptys

 

Pasitikėkite partneriu. Įsitikinkite, kad skaitote tą patį savo romano puslapį. Eksperimentai gamtoje paįvairina seksualinį gyvenimą, bet neskubėkite, ypač santykių pradžioje. Pirmiau pažinkite meilužį kamerinėje aplinkoje, sužinokite prioritetus ir ribas. Pirmas seksas gamtoje neturėtų būti ekstremalus ir šokiruojantis. Juk nenorite iš miško važiuoti tiesiai į ligoninės priėmimo skyrių. Geriau tęsti intymią kelionę mažais žingsniais, nei lėkti traukiniu į nežinią.

 

Mylėkitės stovėdami. Po lietaus, kai šlapia ir nešvaru, paplūdimyje, miške ar aukštoje pievoje, kur daug vabzdžių, išbandykite seksą stovint, kai partneris – iš nugaros. Patogu atsiremti į medį ar automobilį. Tokia poza padeda išvengti įkandimų, bėrimų, mėlynių, apsaugo rūbus nuo dėmių. Patogu stebėti aplinką ir priešais esantį partnerį. Norint pajausti gamtos apkabinimą, nebūtina kaskart gultis ant žemės.

 

Imituokite gyvūnus. Išlaisvinkite prigimtį ir laukinę aistrą. Šuniuko poza patogi tiek palapinėje, tiek atvirame lauke. Tam, kad neskaudėtų kelių, pasitieskite minkštą pledą ar miegmaišį. Jeigu nepatinka klūpėti, galima stovėti. Tuomet vienas partneris pasilenkia į priekį, pakelia vieną koją ir apveja ją meilužio klubus. Jei skiriasi ūgiai, pasilypėti ant kelmo ar akmens.

 

Oralinis seksas. Kai varžo vietos stoka, pavyzdžiui, automobilyje ar palapinėje, geriau užimti gulimą pozą „69“. Nereikia judėti, todėl sumažėja rizika užsigauti į aplinkinius daiktus. Abipusė masturbacija – puiki preliudija į sueitį lovoje, tačiau gamtoje gali atlikti pagrindinį vaidmenį orgazmo spektaklyje. Štai kada praverčia patirtis ir žinios apie partnerį.

 

Atsigulkite šaukšteliu. Tai tokia padėtis, kai abu partneriai guli ant šono, susiglaudę ir pasisukę į vieną pusę. Nereikia daug vietos, įmanoma stimuliuoti vienas kitą rankomis, modifikuoti poziciją keičiant dubens ir kojų vietą. Padeda sukurti romantišką ir intymią atmosferą, jei tenka dalintis siaura lova, hamaku arba miegmaišiu.

 

Lotoso poza. Patogi poza, jei patalpa turi aukštas lubas, tačiau nėra galimybės atsigulti. Vienas partneris atsisėda, o kitas apsižergia klubus veidas į veidą. Esantis viršuje gali klūpėti arba sėdėti, sukryžiavęs kojas už meilužio nugaros. Daug galimybių stimuliuoti erogenines zonas krūtinės, kaklo, veido srityje.

 

Įdomu

 
  •  Prezervatyvų kompanijos „Lifestyles“ atlikta apklausa atskleidė, kad seksą lauke išbandę 55 % vyrų ir 60 % moterų. Daugiau kaip pusė jų mylėjosi viešose vietose, kiti – nuosavuose kiemuose ar baseinuose.
  •  Prezervatyvų gamintoja „SKYN“ ištyrė Tūkstantmečio kartos seksualinius prioritetus. Remiantis rezultatais, 39 % išbandė sukūrinę vonią ar baseiną, mažiau kaip 25 % – paplūdimį, 40 % – mišką. Pasirodo, 30–34 m. asmenys labiau linkę mylėtis po atviru dangumi, palyginti su 18–24 m. jaunuoliais.
  •  Sekso žaislų parduotuvės „EdenFantasys“ atliktas tyrimas atskleidė, jog rizikingą seksą mėgsta apie 69 % amerikiečių. Populiariausios vietos – nuosavas kiemas, paplūdimys, miesto parkas, poilsinė šalia greitkelio. Daugiau kaip pusė respondentų sakė, kad seksas lauke daro juos laimingesnius ir suartina su partneriu. 35 % tvirtino, kad gamtoje mėgaujasi intymumu labiau nei lovoje.
  •  Remiantis Jungtinėje Karalystėje atlikta apklausa, seksu viešose vietose užsiminėjo tik 15 % britų. Didmiesčių gyventojai buvo drąsesni nei provincialai.
  •  Aistra viešose vietose veržiasi ne tik jaunimui. Kompanijos „YouGov“ tyrimai rodo, jog tokią patirtį turi 47 % žmonių nuo 45 iki 64 m., palyginti 30–44 m. – 37 %, jaunesni nei 30-ies –29 %.
 

Autorius Jurgita Ramanauskienė